سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خانه‌های نوساز 40 تا 50 متری پایتخت چقدر قیمت خورده‌اند؟

در میان فایل خانه‌های فروشی نوساز که متراژ آنها بین 40 تا 50 مترمربع است، قیمت هر مترمربع از این واحدها از دو میلیون تومان شروع شده و تا 13 میلیون تومان ادامه دارد.

با وجود اینکه بازار مسکن چند سالی است که در رکود به سر می‌برد، اما با این حال به گفته بسیاری از مشاوران املاک، هنوز هم خانه‌های متراژ پایین طرفداران خاص خود را دارد و وام‌های مسکن بیش از همه برای خرید این خانه‌ها مصرف می‌شود.

بر اساس فایل‌های موجود، می‌توان دریافت که به صورت حدودی قیمت هر مترمربع از واحدهای 40 تا 50متری نوساز در شهر تهران، با توجه به موقعیت مکانی از دو میلیون تومان شروع شده و تا 13 میلیون تومان ادامه دارد و به طور کلی قیمت کل این واحدها از 85 میلیون تومان شروع می‌شود و تا 624 میلیون تومان ادامه دارد.

ملکی که 85 میلیون تومان آگهی شده مربوط به واحدی 40متری در محله جشنواره است که به دلیل قولنامه‌ای بودن ارزان‌تر از سایر ملک‌های آن منطقه به فروش می‌رسد.

البته با نگاهی در میان این فایل‌ها می‌توان واحدهایی را مشاهده کرد که در سال گذشته برای فروش گذاشته شده بودند و اکنون نیز با همان قیمت‌های سال گذشته آگهی شدند که به گفته بسیاری از کارشناسان دلیل آن، تنها رکود حاکم بر بازار است.

 

 

 

 

منبع:خبر انلاین

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠٢-١٣٩۵, ١٢:۵۵

   

پر مبحث ترین ها