سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان در شیراز گشایش یافت

هجدهمین نمایشگاه بین‌ المللی صنعت ساختمان با حضور شرکت های داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی در شیراز گشایش یافت.

مدیر عامل نمایشگاه های بین المللی فارس شامگاه دوشنبه در آئین افتتاح این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه شرکت های داخلی و خارجی در بخش صنعت ساختمان در قالب 220 غرفه خدمات خود را به مخاطبان ارائه می کنند.
عبدالناصر اسکندری افزود: در این نمایشگاه تولیدکنندگان و فعالان بخش ساختمان آخرین تولیدات، توانمندی‌ها و فناوری‌های صنعت ساختمان را از پی تا نما به نمایش می‌گذارند.
وی بیان کرد: این نمایشگاه به دنبال ایجاد فضا و بستر مناسب برای تعامل و ارتباط نزدیک بین تولیدکنندگان و فعالان حوزه صنعت ساختمان و متقاضیان کالا و خدمات زمینه است.
اسکندری اظهار داشت: وجود ظرفیت‌های بی ‌شمار اقتصادی در صنعت ساختمان و صنایع وابسته به آن در استان یکی از دلایل مهم برگزاری این نمایشگاه است که تلاش می کنیم با برگزاری نمایشگاههای مختلف فضای تعامل و رقابت صحیح فعالان بخش های مختلف را فراهم کنیم.
هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تا چهاردهم خرداد ماه جاری از ساعت 17 تا 22 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی فارس پذیرایی علاقه مندان است.

 

 

 

منبع:ایرنا

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٣-١٣٩۵, ١٠:٠٨

   

پر مبحث ترین ها