سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تحسین‌برانگیزترین مرد آمریکا در سال 2016

بروز شده : ٩-١٠-١٣٩۵, ٠٠:١٨    نسخه چاپی    
8 درصد از شرکت کنندگان این نظرسنجی دوستان و آشناسان خود را به عنوان تحسین برانگیزترین چهره سال 2016 انتخاب کردند و 23 درصد نظری نداشتند.


اندیشکده گالوپ در جدیدترین نظرسنجی خود تحسین‌برانگیزترین چهره‌های سال 2016 در آمریکا را معرفی کرد.

به گزارش نیویورک پست؛ باراک اوباما، رئیس جمهور فعلی آمریکا در حالی کاخ سفید را ترک می کند که عنوان تحسین‌برانگیزترین مرد آمریکا را در سال 2016 از آن خود کرده است.

در جدیدترین نظرسنجی اندیشکده گالوپ درباره اینکه کدام چهره مرد تحسین‌برانگیزترین عنوان را در اختیار دارد، باراک اوباما با کسب 22 درصد آراء در جایگاه نخست قرار گرفت. به عقیده بسیاری از شرکت کنندگان اقدامات اوباما در مقام رئیس جمهور و یک فرد عادی کاملا تحسین آمیز بوده است.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب نیز با 15 درصد آراء در جایگاه دوم قرار گرفت و پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان با 4 درصد آراء رتبه سوم را از آن خود کرد.

8 درصد از شرکت کنندگان این نظرسنجی دوستان و آشناسان خود را به عنوان تحسین برانگیزترین چهره سال 2016 انتخاب کردند و 23 درصد نظری نداشتند.

در همین حال، هیلاری کلینتون، نامزد شکست خورده انتخابات آمریکا با کسب 12 درصد آراء عنوان تحسین‌برانگیزترین زن سال 2016 در آمریکا را به دست آورد. میشل اوباما، بانوی اول آمریکا با 8 درصد در رتبه دوم قرار گرفت. آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان و اوپرا وینفری، تهیه کننده و مجری تلویزیون با 3 درصد آراء به طور مشترک جایگاه سوم را کسب کردند.

این نظرسنجی در تاریخ 7 تا 11 دسامبر 2016 میان 1028 بزرگسال آمریکایی انجام شد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-١٠-١٣٩۵, ٠٠:١٨

   

پر مبحث ترین ها