سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ورود خبرنگاران به ادارات پلیس ترکیه ممنوع شد

بروز شده : ١-١٠-١٣٩٢, ٢٣:۵١    نسخه چاپی    
این اقدام پلیس ترکیه در پی عزل بیش از یکصد نفر از روسای ادارات مختلف پلیس شهرهای گوناگون این کشور در پی تنش سیاسی ناشی از فساد مالی در ترکیه صورت می گیرد.
سازمان شهربانی ترکیه در پی بروز تنش سیاسی ناشی از فساد اقتصادی و برکناری شماری از فرماندهان پلیس در این کشور، ورود خبرنگاران به ادارات پلیس این کشور را ممنوع کرد.
به گزارش ایرنا به نقل از رسانه های محلی ترکیه، پلیس ترکیه با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که خبرنگاران و روزنامه نگاران اجازه ورود به ادارات پلیس در این کشور را ندارند.

به گزارش منابع خبری ترکیه، این اقدام پلیس ترکیه در پی عزل بیش از یکصد نفر از روسای ادارات مختلف پلیس شهرهای گوناگون این کشور در پی تنش سیاسی ناشی از فساد مالی در ترکیه صورت می گیرد.
مسوولان دولتی ترکیه شنبه شب نیز در پی بروز تنش سیاسی ناشی از فساد اقتصادی در ترکیه ، 25 نفر دیگر از مدیران شهربانی استانبول را برکنار کردند.

برکناری این افراد در پی بازداشت بیش از 50 نفر از بازرگانان و مقامات دولتی همچنین فرزندان سه وزیر دولت ˈرجب طیب اردوغانˈ به اتهام دست داشتن در فساد اقتصادی صورت گرفت.
14 نفر از مدیران شهربانی شهرهای مختلف، رییس شهربانی استانبول و 18 نفر از مسوولان ارشد شهربانی آنکارا در چند روز گذشته برکنار شدند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-١٠-١٣٩٢, ٢٣:۵١

   

پر مبحث ترین ها