سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

«ارادتمند»، کلمه ی پایانی ایمیل های کاترین اشتون به ظریف

محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران ظاهرا بخشی از جادوی لبخند خود را از دست داده است زیرا دقت کردن در سخنان و رفتارش موجب شده است احساس کند زیر ذره بین قرار دارد.
نشریه الحیات نوشت: محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران ظاهرا بخشی از جادوی لبخند خود را از دست داده است زیرا دقت کردن در سخنان و رفتارش موجب شده است احساس کند زیر ذره بین قرار دارد.
به گزارش سرویس بین الملل تیک Tik.ir، دعوت ظریف برای ایجاد نظام امنیتی جدید با مشارکت کشورهای منطقه خلیج فارس از جمله کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس امکان پذیر به نظر نمی رسد.
درواقع هدف اصلی از این دعوت، متلاشی کردن شورای همکاری و معرفی ایران به عنوان تنها رهبر شایسته برای تامین امنیت منطقه ای است.

جواد ظریف آن گونه که خودش می گوید دوربین های تلویزیونی را دوست دارد و به رسانه های مکتوب اعتماد نمی کند. این سخن او قابل توجه است ،زیرا تحریف سخنان از طریق گزینش کردن گفته‌ها در مصاحبه تلویزیونی مانند گزینش کردن گفته‌ها در رسانه های مکتوب، امکان پذیر است.

ظریف "درخشش" تلویزیونی را دوست دارد و "نوآوریش" او را به افرادی مانند کاترین اشتون نزدیک کرده است که گفتگو با ظریف را با تاکید بر این که طبق معمول از طریق پست الکترونیکی به تماس با او ادامه خواهد داد و با بیان کلمه «ارادتمند» به پایان می رساند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-١١-١٣٩٢, ٠٩:۵٩

   

پر مبحث ترین ها