سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پای کمک خلبان هواپیمای ناپدید شده نیز به ماجرا بازشد

عکس های حضور این دو فرد سیاه پوست که با پرواز مالیزیا ایرلاین از جزیره پوکت تایلند به کوالالامپور در حال حرکت بوده در رسانه های استرالیا به صورت گسترده ای انتشار یافت.
رسانه های استرالیا با انتشار اطلاعات و تصاویری از کمک خلبان پرواز ˈام.اچ 370ˈ مالزی نقض قوانین پرواز را در سال 2011 توسط وی آشکار کردند.

به گزارش ایرنا، ˈفاریق عبدالحمیدˈ کمک خلبان 27 ساله هواپیمای بویینگ 777 مالزی که روز شنبه با 239 مسافر ناپدید شد، در سال 2011 برخلاف مقررات پرواز دو مسافر را هنگام پرواز به کابین پرواز دعوت کرده است.

عکس های حضور این دو فرد سیاه پوست که با پرواز مالیزیا ایرلاین از جزیره پوکت تایلند به کوالالامپور در حال حرکت بوده در رسانه های استرالیا به صورت گسترده ای انتشار یافت.
ورود مسافران به کابین خلبان در هنگام پرواز ممنوع است.

مقامات شرکت هوایی مالیزیا ایرلاین از وقوع این اتفاق شوکه شده و اعلام کرده اند به طور جدی این مساله را مورد بررسی قرار می دهند.
مقامات این شرکت هواپیمایی همچنین اعلام کرده اند که در حال حاضر به دلیل بحران ناپدیدشدن هواپیمای این کشور قصد ندارند بر موضوع نقض قوانین توسط این کمک خلبان تمرکز کنند.
این شرکت همچنین از رسانه ها و مردم خواسته است حریم خصوصی زندگی شخصی و خانوادگی کارمندان و مسافران را رعایت کنند.

این کمک خلبان از سال 2007 در شرکت هوایپمایی مالیزی ایرلاین مشغول به کار بوده است.
پرواز شماره ˈام.اچ 370ˈ مالیزی ایرلاین ساعت دو و 40 دقیقه بامداد روز شنبه در مسیر کوالالامپور به پکن ناپدید شد.

پنج نظریه اقدام تروریستی، انفجار، مشکل فنی، خطای خلبان و بدی آب و هوا در مورد ناپدیدشدن این هواپیما مطرح شده که تاکنون مدرکی مبنی بر اثبات این نظریه ها یافت نشده است.
تلاش ها برای یافتن هواپیمای مالزیایی وارد پنجمین روز خود شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-١٢-١٣٩٢, ١٠:٠۶

   

پر مبحث ترین ها