سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

احتمال نامزدی برادر بوش در انتخابات ریاست جمهوری 2016

دیگر نامزدهای احتمالی پست ریاست جمهوری آمریکا هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه سابق و جوزف بایدن، معاون کنونی باراک اوباما، رئیس‌جمهوری آمریکا هستند. این دو نیز تاکنون تمایل خود را برای نامزدی در این انتخابات اعلام نکرده‌اند.
فرماندار سابق ایالت فلوریدا و برادر رئیس‌جمهوری سابق آمریکا نامزدی برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 این کشور را رد نکرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، جب بوش، فرماندار سابق ایالت فلوریدا و برادر جورج بوش، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در مصاحبه‌ای با شبکه خبری فاکس نیوز گفت، در پایان سال 2014 تصمیم می‌گیرد که در انتخابات ریاست جمهوری 2016 شرکت کند یا خیر.

وی افزود: من تا زمان مناسب فرا نرسد، کاری انجام نمی‌دهم.
جب بوش 61 ساله از حمایت حزب جمهوری‌خواه بهره‌مند است. وی بین سال‌های 1999 تا 2007 فرماندار ایالت فلوریدا بود و یکی از محبوب‌ترین فرمانداران در تاریخ این ایالت محسوب می‌شود. اگر تصمیم بگیرد که برای این انتخابات نامزد شود، سنت خانوادگی بوش را ادامه می‌دهد چرا که پدرش، جورج هربرت واکر بوش نیز چهل و یکمین رئیس‌جمهوری آمریکا محسوب می‌شود و سپس برادرش جورج واکر بوش که چهل و سومین رئیس‌جمهوری بود. جورج بوش پسر در پایان دوران ریاست جمهوری خود از محبوبیت چندانی در تاریخ آمریکا برخوردار نبود.

به گزارش خبرگزاری ایتارتاس، دیگر نامزدهای احتمالی پست ریاست جمهوری آمریکا هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه سابق و جوزف بایدن، معاون کنونی باراک اوباما، رئیس‌جمهوری آمریکا هستند. این دو نیز تاکنون تمایل خود را برای نامزدی در این انتخابات اعلام نکرده‌اند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠١-١٣٩٣, ٢٠:٣۶

   

پر مبحث ترین ها