سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شمار قربانیان انفجارهای حمص به 45 تن رسید/ 41 تن کودک هستند

تروریست ها ابتدا یک خودروی بمب گذاری شده را منفجر و دقایقی بعد یک فرد انتحاری خود را در میان جمعیت مضطرب کودکان منفجر کرد.
جدیدترین گزارش ها از افزایش تعداد کشته شدگان دو انفجار مرگبار در نزدیکی یک مجتمع تحصیلی در شهر حمص به 45 تن از جمله 41 کودک خبر می دهند.
به گزارش ایرنا به نقل از سی ان ان، شاهدان عینی و منابع رسمی گفته اند که در دو انفجار نزدیک مجتمع آموزشی در شهر حمص سوریه، روز چهارشنبه دستکم 45 نفر کشته شده اند که 41 نفر از آنها کودک هستند. همچنین نزدیک به 115 تن دیگر زخمی شدند.

پیش ازاین،اخبار موجود حاکی از 32 کشته در انفجارهای تروریستی روز چهارشنبه بود؛ انفجارهای که سازمان های تروریستی آن را در میان جمعی از دانش آموزان محله عکرمه حمص ترتیب دادند و باز هم سند جدیدی از جنایات تروریستی علیه مردم سوریه را از خود به جا گذاشتند.

تروریست ها ابتدا یک خودروی بمب گذاری شده را منفجر و دقایقی بعد یک فرد انتحاری خود را در میان جمعیت مضطرب کودکان منفجر کرد.

خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، گزارش داد، تروریست ها، کودکان معصوم در حال خروج از مدرسه را هدف قرار دادند و یک نمونه دیگر از جنایت های سه ساله اخیر را در حق مردم سوریه مرتکب شدند.

یک مقام دولتی سوریه گفت: انفجار اول، در یک خودروی مزدا رخ داد که حاوی سه کپسول گاز بود و در هر کپسول، هفت کیلوگرم ماده حساس انفجاری «سی 4» تعبیه شده بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٧-١٣٩٣, ٠٩:٣٧

   

پر مبحث ترین ها