سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حال «ملک عبدالله» وخیم است

انتظار می‌رود سلمان 77 ساله برادر ناتنی عبدالله جانشین وی شود. سلمان در سال 2012 و به دنبال مرگ شاهزاده نایف بن عبدالعزیز به عنوان ولیعهد معرفی شد.

العالم به نقل از منابع خود در عربستان سعودی اعلام کرد حال ملک عبد الله پادشاه این کشور پس از بستری شدن در بیمارستان وخیم شده است.


به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ شبکه تلویزیونی العالم در خبری فوری به نقل از منابع خود در عربستان سعودی اعلام کرد حال "ملک عبد الله"، پادشاه این کشور پس از بستری شدن در بیمارستان وخیم شده است.

گفتنی است؛پادشاه عربستان سعودی که 91 سال سن دارد روز چهارشنبه برای انجام آزمایشات پزشکی به بیمارستان منتقل شد.

سن عبدالله و بستری شدن مکرر وی نگرانی‌ها را درباره آینده این کشور افزایش داده است. عبدالله به بیمارستانی در ریاض پایتخت این کشور منتقل شده است.

 

انتظار می‌رود سلمان 77 ساله برادر ناتنی عبدالله جانشین وی شود. سلمان در سال 2012 و به دنبال مرگ شاهزاده نایف بن عبدالعزیز به عنوان ولیعهد معرفی شد.

سلمان در بسیاری از نشست ها از جمله نشست سران کشورهای حوزه خلیج فارس از طرف پادشاه این کشور شرکت کرده است.

غیبت پادشاه عربستان در مناظر عمومی از سال گذشته شایعاتی را درباره وخامت حال وی بر سر زبانها انداخت. عبدالله در اکتبر 2011 و نوامبر 2012 دو بار تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

در پی اعلام خبر انتقال ملک عبدالله به بیمارستان جهت معاینات پزشکی، امروز چهارشنبه شاخص سهام عربستان سعودی به نسبت بیش از5% کاهش یافت.

با ورود به ساعت 9:31 به وقت گرینویچ، شاخص سهام عربستان سعودی 5.2% کاهش یافت و ارزش آن به مقدار 8045.50 سهم رسید.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-١٠-١٣٩٣, ٢٢:۴۵

   

پر مبحث ترین ها