سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پلیس فیلیپین موظف به استفاده از پوشک شد

حدود یکهزار پلیس فیلیپین برای حضور مداوم در خیابان و انجام ماموریت در زمان سفر پاپ به این کشور باید از پوشک بزرگسال استفاده کنند.

افسران راهنمایی و رانندگی فیلیپین و پلیس کنترل جمعیت هنگام سفر این هفته پاپ فرانسیس رهبر مذهبی کاتولیک ها به این کشور جنوب شرق آسیا موظف به پوشیدن پوشک بزرگسال شدند.

 

مقامات فیلیپینی گفتند به دلیل حضور پلیس در ساعت های طولانی در خیابان همزمان با سفر پاپ فرانسیس و برقراری امنیت خیابان ها این گروه از پوشک بزرگسال استفاده می کنند.

روزنامه 'فیل استار' نوشت: یک سازمان فیلیپینی از تصمیم خود برای تجهیز پلیس راهنمایی و رانندگی به پوشک هنگام برقراری نظم ترافیکی درزمان سفر پاپ فرانسیس دفاع کرد.

'فرانسیس تولنتینو' مدیر توسعه مانیل پایتخت فیلیپین در توجیه این کار، گفت که پلیس پکن نیز نیروهای خود را در طول بازی های المپیک 2008 به پوشک بزرگسال مجهز کرد.

وی گفت که فضانوردان نیز در طول ماموریت خود و هنگام ورود دو باره به زمین پوشک بزرگسال استفاده می کنند.

فرانسیس تولنتینو گفت که پوشک در واقع به طور منظم به عنوان یک استاندارد برای سربازان در سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) و ارتش آمریکا از سال 2012 برای مبارزه با شورشیان طالبان در افغانستان استفاده می شده است.

حدود یکهزار پلیس فیلیپین برای حضور مداوم در خیابان و انجام ماموریت در زمان سفر پاپ به این کشور باید از پوشک بزرگسال استفاده کنند.

به گزارش ایرنا، دولت فیلیپین انتظار دارد میلیون ها نفر از جمعیت بیش از 100 میلیونی این کشور که بزرگترین جمعیت کاتولیک آسیا را در خود جای داده است برای دیدار با پاپ به ویژه در اوایل شب 18 ژانویه (28 دی ماه) حضور یابند.

25 هزار نفر از افسران پلیس فیلیپین امنیت سفر پاپ را بر عهده دارند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-١٠-١٣٩٣, ١٨:۵۴

   

پر مبحث ترین ها