سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حفر خندق میان کربلا و استان الانبار

نیروهای نظامی و امنیتی در شهر کربلا اقدام به تامین امنیت مرزهای شمالی این استان از سمت ' الرحایه و 'النخیب' در الانبار کرده و شروع به حفر خندق و نصب برجک های دیده بانی جدید در این منطقه کرده اند تا مانع نفوذ عناصر مسلح به کربلا شوند .

سرلشکر 'قیس المحمداوی' فرمانده عملیات 'الفرات' عراق که مسوول تامین امنیت شهرهای جنوبی و شرقی این کشور است، اعلام کرد به منظور جلوگیری از نفوذ افراد مسلح از استان 'الانبار' به کربلا، حد فاصل این دو استان خندق حفر و برجک های دیده بانی احداث می شود .
 
به گزارش پایگاه خبری 'ارم نیوز'، سرلشکر قیس المحمداوی گفت: نیروهای نظامی و امنیتی در شهر کربلا اقدام به تامین امنیت مرزهای شمالی این استان از سمت ' الرحایه و 'النخیب' در الانبار کرده و شروع به حفر خندق و نصب برجک های دیده بانی جدید در این منطقه کرده اند تا مانع نفوذ عناصر مسلح به کربلا شوند .

وی افزود: طرح های امنیتی موجود انعطاف پذیر است و به مرور زمان ممکن است تغییرکند .

سرلشکر المحمداوی تاکید کرد همکاری مردم با نیروهای نظامی و امنیتی بسیار خوب است و دژ غیر قابل نفوذی در مقابل تروریست ها در کربلا به وجود آورده است .

تروریست ها معمولا از مناطق هم مرز با استان کربلا به این استان وارد شده به وسیله خودروهای بمب گذاری شده مردم و اماکن مقدس را هدف قرار می دهند .

منبع: ایرنا

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-١٠-١٣٩٣, ٢٢:٣٢

   

پر مبحث ترین ها