سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

یک رسوایی برای کابینه محمد اشرف غنی

رویترز در گزارشی با اشاره به قرار گرفتن نام وزیر پیشنهادی رئیس‌ جمهوری افغانستان در لیست اینترپل گزارش داد که "محمد یعقوب حیدری" به خاطر فرار مالیاتی گسترده و اختلاس در استونی در پرونده های مربوط به سال 2003 تحت پیگرد پلیس بین الملل قرار گرفته است.

نام وزیر پیشنهادی رئیس‌ جمهوری افغانستان در لیست اینترپل قرار گرفت.

 

 رویترز در گزارشی با اشاره به قرار گرفتن نام وزیر پیشنهادی رئیس‌ جمهوری افغانستان در لیست اینترپل گزارش داد که  "محمد یعقوب حیدری" به خاطر فرار مالیاتی گسترده و اختلاس در استونی در پرونده های مربوط به سال 2003 تحت پیگرد پلیس بین الملل قرار گرفته است.

"نظیف‌ الله سالارزی" یکی از سخنگوهای محمد اشرف غنی سخنگوی رئیس‌ جمهوری افغانستان با اشاره به بی اطلاعی دفتر ریاست‌ جمهوری از مشکلات حقوقی حیدری از انجام تحقیقات در این باره خبر داد.

حیدری نیز ضمن اظهار بی گناهی در این زمینه تاکید کرد هدف یک توطئه سیاسی قرار گرفته‌ و این مالیات به وی مربوط نمی‌ شود بلکه شخصی باید آن را پرداخت کند که کمپانی را از وی خریده و در استونی کار می‌ کند.

به گزارش مهر، یادآور می شود اسامی پیشنهادی رئیس جمهور افغانستان برای كابينه جديد این کشور بالاخره 22 دی ماه پس از گذشت بیش از 100 روز از تشکیل کابینه معرفی شد.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-١٠-١٣٩٣, ٢٣:۴۶

   

پر مبحث ترین ها