سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فاجعه انسانی در اردوگاه پناهندگان فلسطینی در سوریه

شرایط موجود در این اردوگاه به این معنا است که هیچ آب ،غذا ، و دارویی در آنجا یافت نمی شود و شرایط کاملا بحرانی است. مردم در خانه های خود مخفی شده اند و درگیریها در خیابانهای اردوگاه همچنان ادامه دارد.

دفتر سازمان ملل در سوریه امروز از گلوله باران و درگیریهای پراکنده در یک اردوگاه پناهندگان فلسطینی خبر داد.


به گزارش  باشگاه خبرنگاران؛ به نقل از خبرگزاری آسوشیتد پرس، دفتر سازمان ملل در سوریه امروز از گلوله باران و درگیریهای پراکنده در یک اردوگاه پناهندگان فلسطینی خبر داد، وضعی که سازمان ملل از آن با عنوان "جنایتی غیرانسانی" یاد کرد.

حاتم الدیمشقی از فعالان مستقر در جنوب دمشق گفت: امروز دوشنبه اردوگاه یرموک زیر آتش توپخانه تروریستهای داعش قرار داشت.

تروریست‌های داعش از چهارشنبه هفته گذشته مناطقی از دمشق را هدف حمله قرار داده‌اند. به گفته مقامات فلسطینی و فعالان سوری، درگیریها میان رقبای وابسته به القاعده و جبهه تروریستی النصره بوده است. جبهه النصره با انتشار بیانیه ای اعلام بی طرفی کرده است.

روز یکشنبه کریس گانس سخنگوی آژانس سازمان ملل در امور پناهندگان فلسطینی موسوم به UNRWA در گفتگو با خبرنگار آسوشیتد پرس با اشاره به این موضوع که در این درگیریها آژانس قادر به ارسال آذوقه و مواد غذایی به این مناطق نبوده است، اظهار داشت: شرایط موجود در این اردوگاه به این معنا است که هیچ آب ،غذا ، و دارویی در آنجا یافت نمی شود و شرایط کاملا بحرانی است. مردم در خانه های خود مخفی شده اند و درگیریها در خیابانهای اردوگاه همچنان ادامه دارد.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠١-١٣٩۴, ٠١:٢٢

   

پر مبحث ترین ها