سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شکست «داعش» از «النصره» در جنوب سوریه

بروز شده : ۴-٠٣-١٣٩۴, ٢٣:٠٠    نسخه چاپی    
در ادامه درگیری‌ گروه‌های تروریستی از جمله گروه‌های تکفیری در جنوب سوریه، «داعش» شکست سنگینی از «جبهه النصره» را متحمل شد.


در ادامه درگیری‌ گروه‌های تروریستی از جمله گروه‌های تکفیری در جنوب سوریه، «داعش» شکست سنگینی از «جبهه النصره» را متحمل شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در دمشق، پس از شکست سنگین گروه تروریستی تکفیری «داعش» در شمال شرقی سوریه، این گروه تکفیری امروز (دوشنبه) نیز شکست‌ سنگینی را در جنوب سوریه متحمل شد.

براساس جدیدترین گزارش‌ها در ادامه درگیری دو گروه تروریستی تکفیری داعش و «جبهه النصره»، گروه موسوم به «گردان شهدای یرموک» وابسته به داعش پس از درگیری‌های شدید با گروه تروریستی «آزادگان شام» وابسته به جبهه النصره از شهرک «سحم جولان» در ریف غربی درعا عقب نشینی کرد.

این گزارش‌ها تاکید می‌کند که در جریان درگیری‌های امروز این دو گروه ده‌ها نفر از عناصر آنها کشته شدند که در میان کشته‌ها «بسام الیاقوقی»، یکی از فرماندهان میدانی گردان شهدای یرموک نیز مشاهده می‌شود.

پیش‌تر جبهه النصره شهرک «القحطانیه» در جوار شهرک سحم جولان را نیز پس از بیرون راندن داعش از آن تصرف کرده بود تا در کنار مناطق دیگر تصرف شده توسط این گروه هم اکنون اغلب مناطق تحت اشغال گروه‌های تروریستی در تصرف النصره باشد.telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٣-١٣٩۴, ٢٣:٠٠

   

پر مبحث ترین ها