سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رسوایی جدید پسر پادشاه عربستان+ عکس

بروز شده : ٨-١٠-١٣٩۴, ٠١:۵۶    نسخه چاپی    
افشاگر مسائل پشت پرده خاندان آل‌سعود، از رسوایی جدید جانشین ولیعهد و وزیر دفاع عربستان سعودی پرده برداشت.
به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، فعال افشاگر عربستانی، مطالب رسوا کننده جدیدی را درباره پسر پادشاه عربستان در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد.
«مجتهد» در حساب توییترش نوشت: «محمد بن سلمان،» جانشین ولیعهد و وزیر دفاع، روزانه بیش از ۶ ساعت را صرف بازی «پوکر» می‌کند. 
مجتهد خطاب به یکی از نویسندگان سعودی به نام «محمد الرطیان» که مطلبی را برای «محمد بن سلمان» در روزنامه «عکاظ» منتشر کرده بود، تأکید کرد: همه کسانی که نوشته‌ها و مطالبی را برای محمد بن سلمان منتشر می‌کنند، باید بدانند که او زمان کافی برای خواندن نوشته‌های آنان ندارد. چرا؟ زیرا محمد بن سلمان یک ماه قبل بازی پوکر را یاد گرفت و به آن علاقمند شد، به صورتیکه روزانه به همراه دوستانش و در رأس آن‌ها ترکی آل الشیخ، ۶ ساعت وقت صرف این بازی می‌کند. 
 
مجتهد، رسوایی جدید پسر پادشاه را فاش کرد+ عکس
وی خاطرنشان کرد بن سلمان مانند آمریکایی‌ها هنگام این بازی شلوار کوتاه و تیشرت به تن می‌کند، و او و هرکدام از شرکت کنندگان در این بازی یک میلیون ریال (سعودی) برای قمار با خود می‌آورند. 
مجتهد اظهار داشت، درحالیکه عربستان درگیر جنگ یمن است، و با چالشهای داخلی و خارجی خطرناکی مواجه شده؛ کسی که تصمیم گیری‌های دولت را در چنگ خود گرفته مشغول بازی پوکر است!! 
telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-١٠-١٣٩۴, ٠١:۵۶

   

پر مبحث ترین ها