سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وزیر کار:

می‌خواهند فضایی ایجاد کنند که کسی از برجام دفاع نکند

بروز شده : ۴-١٠-١٣٩۵, ١١:٢٢    نسخه چاپی    
برجام یک استراتژی هوشمندانه و کاملا موثر سه بعدی در بهترین زمان ممکن بودوزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه برجام نشان مقاومت و سند افتخارآمیز ماست، اظهار داشت: برخی‌ها می‌خواهند فضایی ایجاد کنند که کسی از برجام دفاع نکند.

به گزارش ایسنا، دکتر علی ربیعی که در ادامه سفرهای استانی خود به استان گلستان سفر کرده است، در تشریح ابعاد مختلف برجام گفت: برجام یک استراتژی هوشمندانه و کاملا موثر سه بعدی در بهترین زمان ممکن بود؛ به طوری که برنامه‌های جنگ افروزانه اسراییل برای انزوای سیاسی ایران را خنثی کرد، از سقوط، انحطاط و انزوای اقتصادی کشور جلوگیری کرد و زمینه نجات، احیاء و خیزش اقتصادی کشور را فراهم کرد و در دوران اهمیت بی‌سابقه ایران، امکان ایفای نقش موثر تاریخی و تعیین کننده منطقه‌ای را فراهم کرد.

وزیر رفاه با تاکید بر اینکه امسال سال شکوفایی اقتصاد و بهره‌گیری از دستاوردهای برجام است، افزود: بعد از یک رقمی شدن نرخ تورم، دستیابی به نرخ رشد ٧.٤ درصدی در اقتصاد و خروج از رکود عمیق دستاوردهای بزرگی است.

جانشین ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان بجنورد در پاسخ به کسانی که رشد اقتصادی ٧.٤ درصدی را ناملموس می‌خوانند، گفت: شرایط ما همانند صف طولانی خودروهایی است که مدت زیادی پشت چراغ قرمز مانده‌اند و با سبز شدن چراغ حتی با عبور سریع و مسیر سبز طولانی، همه همزمان فرصت عبور را تجربه نمی‌کنند، اما مسیر از بن بست خارج شده است.

ربیعی سپس اظهار داشت: می‌خواهم بگویم با رهبری‌های مقام معظم رهبری و تدابیر رئیس جمهور محترم هم سانتریفیوژها چرخید، هم اقتصادی ملی و هم قدرت ملی افزایش یافت، هم رژیم صهیونیستی و جنگ افروزهای منطقه‌ای را منزوی کرد و هم منافع اقتصادی کشور را تامین کرد. با وجود بسیاری مسایل، برجام دستاوردهای بزرگی برای کشور به ارمغان آورد.


منبع: ایسنا

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-١٠-١٣٩۵, ١١:٢٢

   

پر مبحث ترین ها