سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

غرویان:

دولتمردان باید مورد حمایت ائمه جمعه باشند

بروز شده : ۵-١٠-١٣٩۵, ٢٢:۵٩    نسخه چاپی    
باید برای این‌ها تدبیری اندیشیده شود که دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

 

يك استاد حوزه و دانشگاه بر این عقیده است که افرادی که آرامش کشور را برهم می‌زنند به تفکرات داعشی کمک می‌کنند و رهبری نیز با آن‌ها مخالف است.

حجت الاسلام محسن‌غرویان، استاده حوزه و دانشگاه در گفت‌وگو با نامه نیوز، در خصوص حوادث رخ داده برای حسین‌علی امیری، نماینده پارلمانی ريیس‌جمهور در یزد و حمله عده اندکی از مخالفان به ایشان ، گفت: این اتفاقات در کشور و هرروز در یک استانی رخ می دهد و این موارد اصلا زیبنده نظام جمهوری اسلامی نیست.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری بارها با صراحت فرمودند که من راضی نیستم اینگونه اتفاقات رخ دهد. این اتفاق مانند همان جریاناتی است که در قم برای علی لاریجانی، ريیس‌مجلس اتفاق افتاد و با مهر و تسبیح و کفش به ایشان حمله کردند. چندسال قبل از آن بازهم در قم سخنرانی آیت‌الله هاشمی رفسجانی را در حرم برهم زدند؛ جریاناتی هم درحرم مطهر امام خمینی(ره) برای سیدحسن مشكلاتي ايجاد كردند.

غرویان با بیان اینکه اتفاقاتی که در شیراز، مشهد، یزد و غیره رخ می‌دهد سلسله وار توسط افراطیون و دلواپسان شکل می‌گیرد، خاطرنشان کرد: این موارد مصداق بارز بداخلاقی سیاسی و اجتماعی است. به هرحال باید برای این‌ها تدبیری اندیشیده شود که دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

این استاد حوزه و دانشگاه با تاکید بر اینکه دولت روحانی منتخب مردم ایران است، تصریح کرد: دولتمردان باید مورد حمایت مسئولان و ائمه‌جمعه قرار بگیرند.

غرویان با تاکید بر اینکه این اقدامات افراطیون به ضرر خودشان است، خاطرنشان کرد: مردم در انتخابات سال 96 دوباره رای خود را به نفع جریان اعتدال ، اخلاق، تدبیر و امید به صندوق خواهند انداخت.

 

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-١٠-١٣٩۵, ٢٢:۵٩

   

پر مبحث ترین ها