سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس:

برخی بعد از 9دی تاجر فتنه شدند

بروز شده : ٨-١٠-١٣٩٢, ١٧:٣۶    نسخه چاپی    
به طور حتم رفتار و اقدامات تاجرمسلکانه برخی افراد خلاف سیاست‌های نظام و منویات رهبر معظم انقلاب است، از این‌رو 9دی متعلق به تمام مردم و مسئولان نظام بوده و نباید عده‌ای سلیقه‌ای میان افراد و مسئولان خط‌‌ کشی کنند.
رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس، با بیان اینکه برخی بعد از 9 دی تاجر فتنه شدند، گفت: اقدامات تاجرمسلکانه این افراد خلاف سیاست‌های نظام است.

محمدعلی پورمختار در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فرارسیدن سالروز حماسه 9 دی، گفت: حماسه 9 دی به لحاظ حضور مردم و حمایت از نظام، یک نقطه عطف در تاریخ کشور به‌ویژه انقلاب اسلامی است.

نماینده مردم بهار و کبودر آهنگ در مجلس شورای اسلامی، افزود:‌ در سال 88 برخی فریب‌خوردگان با دخالت مستقیم عوامل داخلی و پشتیبانی و تحریکات دشمنان خارجی دست به آشوب و فتنه‌انگیزی برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران زدند، اما مردم در 9 دی با آگاهی کامل و با شناخت چهره واقعی دشمن در صحنه دفاع از نظام و انقلاب حضور پیدا کردند و انقلاب دیگری آفریدند.

وی تصریح کرد: قطعا روشن‌گری‌های رهبر معظم انقلاب در خنثی شدن فتنه 88 و وقوع حماسه 9 دی بسیار تأثیرگذار بود.

پورمختار با اشاره به جایگاه مهم رهبر معظم انقلاب در خنثی شدن فتنه 88 و افزایش بصیرت جامعه، افزود:‌ معظم‌له در سخنرانی‌های آن ایام به تشریح ابعاد و زوایای پنهان فتنه 88 برای افزایش بصیرت مردم پرداختند و این سخنان زمینه بیداری ملت و وقوع حماسه 9 دی را فراهم کرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با اعلام اینکه برخی بعد از حماسه 9 دی به نوعی تاجر فتنه شدند، افزود:‌ کسانی که هیچ نقشی در وقوع حماسه 9 دی و خنثی شدن فتنه 88 نداشتند، خود را صاحب این حماسه بزرگ معرفی کردند و کوشیدند افراد دیگر را از میدان خارج کنند و حتی به‌طور عمد دنبال وارد کردن آنها در داخل فتنه بودند.

رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس، ادامه داد: به طور حتم رفتار و اقدامات تاجرمسلکانه برخی افراد خلاف سیاست‌های نظام و منویات رهبر معظم انقلاب است، از این‌رو 9دی متعلق به تمام مردم و مسئولان نظام بوده و نباید عده‌ای سلیقه‌ای میان افراد و مسئولان خط‌‌ کشی کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-١٠-١٣٩٢, ١٧:٣۶

   

پر مبحث ترین ها