سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی طباطبایی:

عده ای می خواهند رهبر انقلاب تنها شود

این استاد اخلاق با ابراز نگرانی از غربت مقام معظم رهبری گفت: هر چه که نیروهای اصیل انقلاب از نظام بیرون گذاشته شود، رهبر انقلاب تنها می ماند. همه شخصیت های اصیل انقلاب آفتاب لب بام هستند. باید نسبت به این افراد تجدید نظر شود
سیدمهدی طباطبایی: هر چه که نیروهای اصیل انقلاب از نظام بیرون گذاشته شوند، رهبر انقلاب تنها می ماند
- حجت الاسلام طباطبایی رسالت اصلی انقلاب اسلامی ایرانی را سلامت روحی دانست و تاکید کرد: روحانی به فکر سلامت جامعه است. مردم همیشه اشتباه می کنند و از سلامت روح غفلت می کند.
حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی طباطبایی با حضور در برنامه تلویزیونی ویتامین3 با بیان اینکه این مهم است که مردم خدایی شوند گفت: انقلاب هم با همین هدف انجام شد.

وی با بیان اینکه باید مردم بدانند چه کسی طراح و بانی انقلاب بود ادامه داد: برای مردم باید روشن شود که روش اجرایی انقلاب چگونه بود. اگر جامعه این را نداند مشکل و خلا ایجاد می شود.
نماینده سابق مجلس افزود: مردم تا درک درستی از انقلاب نداشته باشند، چیز دیگری از آن در ذهن شان شکل می گیرد و به همین مناسبت، به دنبال تصویر نادرست ذهنی خود از انقلاب می روند.
طباطبایی در ادامه به دلایل و روش امام خمینی (س) اشاره کرد و توضیح داد: اصل صحبت امام در زمان قیام این بود که کاری که دولت وقت می کند خلاف دین و قرآن است.
این استاد اخلاق بارها به اصالت انقلاب اشاره کرد و تاکید داشت که مردم باید اصالت انقلاب را بشناسند، به حلقه های مفقوده دقت کنند، ارتباطات را بررسی کند و نگویند فلانی در انقلاب نبود.

این نماینده سابق خطاب به برخی مسئولان کشوری گفت اگر کسی را نمی خواهید یا بد شده بگویید. اما این درست نیست که بگویید فلانی در زمان انقلاب هیچ حضور و تاثیری نداشت.
وی توصیه کرد: مردم به تاریخ نگاه کنند، انقلاب این چیزی نیست که الان می گویند، اصالت انقلاب را فراموش نکنید. ما نمی توانیم اصالت انقلاب را تغییر دهیم و چهره نویی به آن دهیم بلکه می توانیم آن را تجلیل و امکان رشد جامعه را فراهم کنیم. مردم برای دین خواهی و با جکم اسلام انقلاب کردند.
طباطبایی به جمله معروف امام بعداز ورود به تهران اشاره کرد و توضیح داد: امام وقتی وارد ایران شد تاکید کرد "من به کمک ملت دولت تعیین می کنم" این عبارت را به پشتوانه دین، قرآن و مردم گفته شد. از دین، نماز و قاری و حافظ قرآن تربیت شد اما چیزی مهم تری در این صحبت بود و آن اخلاق بود که امروز کمتر شاهد آن هستیم.
این استاد اخلاق اعتقاد دارد انقلاب با هدف رفاه و عزت مردم انجام شد و این نکات تنها توقعات و انتظارات انقلابیون است.
این استاد اخلاق با ابراز نگرانی از غربت مقام معظم رهبری گفت: هر چه که نیروهای اصیل انقلاب از نظام بیرون گذاشته شود، رهبر انقلاب تنها می ماند. همه شخصیت های اصیل انقلاب آفتاب لب بام هستند. باید نسبت به این افراد تجدید نظر شود و مهلتی دوباره داده شود تا برای انقلاب خدمت کنند. انان هنوز دلشان برای انقلاب و مردم می سوزد هر چند که تصویرشان را نشان داده نمی شود. وی در ادامه اسامی برخی از نیروهای اصیل انقلاب نام برد و گفت : آیت الله هاشمی رفسنجانی در راس افراد اصیل انقلاب قرار دارد. البته او هرگز ناراحت نیست که در نظام قرار ندارد بلکه از اینکه نمی تواند برای انقلاب کاری انجام دهد، ناراحت هست.
نماینده سابق مجلس تاکید کرد که هاشمی رفسنجانی و ناطق نوری از یاران رهبری هستند و هر کس می گوید آنان جدا شده اند خودش جدا شده چرا که نمی فهمند این افراد از هم جدا نیستند.
وی در بخشی دیگر از برنامه ها و تبلیغات صدا و سیما انتقاد کرد و گفت تبلیغات صدا و سیما در راستای اسلام نیست. تبلیغات باعث گرانی و تورم در جامعه می شود. در تبلیغات باید مردم با به تولید و سازندگی تشویق کرد نه مصرف گرایی.
وی تاکید کرد مسئولان پخش تبلیغات باید در روز قیامت پاسخگو باشند. چرا که انقلاب ماحصل خون جوانان این کشور بود و این تبلیغات در راستای اهداف انقلاب از صدا و سیما پخش نمی شود.
طباطبایی توصیه کرد صدا و سیما به جای تبلیغ و حمایت از مصرف کننده، تولید کننده را حمایت و تبلیغ کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-١١-١٣٩٢, ٢١:١٧

   

پر مبحث ترین ها