سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سخنان توهین آمیز کوچک زاده به وزیر اطلاعات:

به قرآن در این کشور کودتا شده/ این جمهوری اسلامی نیست

حميد رسايي كه قصد داشت جلسه را آرام كند خطاب به كوچك زاده گفت: شما اگر اعتراضي داريد جلسه را ترك كنيد و آقاي وزير حق دارند همراهاني با خود بياورند ولي كوچك زاده در ادامه با پرخاش مي‌گويد: مملكت رو به قلدري رفته است كه وزير اينگونه برخورد مي كند.
عصر ديروز وزير اطلاعات در نشستي غير رسمي به دعوت چند تن از نمايندگان مجلس شركت كرد تا به سوالات مختلف پاسخ دهد.

در اين نشست تعدادي از نمايندگان از جمله حجج الاسلام رسايي، نبويان و آقايان كريمي قدوسي، پژمان فر، زارعي با متانت سوالاتي را طرح و حجت الاسلام علوي نيز به سوالات مرتبط با حوزه مسئوليتش پاسخ گفت.

اما اعتراض مهدي كوچك‌زاده به حضور يكي از همراهان وزير به مشاجره اي تبديل شد و جلسه را به تشنج كشيد. بر اساس شنيده‌ها وزير اطلاعات در پاسخ به اعتراض وي مي‌گويد: ايشان از همراهان بنده هستند و من حق قانوني دارم ايشان را با خود به جلسه بياورم. كوچك‌زاده كه اين سخنان در وي تاثيري نداشته شروع به اتهام زني به همراه وزير مي‌كند و خطاب به وي مي‌گويد: چرا اين فرد را به همراه خودتان آورده‌ايد؟ با اين كار به همه توهين كرديد و اين يك نكته منفي در ذهن بنده مي ماند و در آينده هر كجا بنشينم، مي گويم.

كوچك زاده در ادامه و با همان روش خاص خودش اتهامات زننده اي را به فرد همراه وزير اطلاعات نسبت مي دهد و مي‌گويد: بنده اين فرد را در جاهاي نامناسب ديده‌ام، مي‌خواهيد رو كنم؟! وزير در پاسخ به تهمت‌هاي كوچك زاده مي‌گويد: ايشان يك فرد مسلمان و داراي شخصيت هستند. نبايد به ايشان توهين كنيد و شايد بنده ايشان را براي ماموريت به محلي بفرستم شما چرا بي احترامي مي‌كنيد؟ ايشان در جلسه هستند شما به صحبت هايتان ادامه دهيد. و اگر قرار باشد ايشان را از جلسه بيرون كنيد بنده نيز بيرون مي روم.

حميد رسايي كه قصد داشت جلسه را آرام كند خطاب به كوچك زاده گفت: شما اگر اعتراضي داريد جلسه را ترك كنيد و آقاي وزير حق دارند همراهاني با خود بياورند ولي كوچك زاده در ادامه با پرخاش مي‌گويد: مملكت رو به قلدري رفته است كه وزير اينگونه برخورد مي كند.

كوچك زاده با تهديد وزير ادامه مي‌دهد: من از اين جلسه مي‌روم و از راه هاي ديگر سوالات را مطرح مي‌كنم. حجت الاسلام علوي نيز با متانت پاسخ داده: بنده از شما سلب اختيار نمي‌كنم. كوچك زاده نيز ادامه مي‌دهد: اگر رفتار خارج از ضابطه ديديد ريشه آن اينجاست. من حاضرم مثل يك مخبر براي وزارت اطلاعات كار كنم ولي از اين به بعد اينطوري نيست. بايد بگويم برخي ها فكر مي كنند كه قرار است در كشور كودتا شود، به خدا در اين كشور كودتا شده است وگرنه رئيس جمهور نمي‌گويد خزانه خالي است، وزير خارجه نمي گويد با يك بمب همه چيز را از كار مي اندازد، چرا در اين شرايط سبد كالا مي دهند و اين هم رفتار وزير اطلاعات است. شك نكنيد از اين به بعد رويه ها عوض مي شود.

كوچك‌زاده در ادامه به رغم آرامش و متانت وزير اطلاعات، باز هم با فرياد ادامه مي‌دهد: اين جمهوري اسلامي نيست. همين كارها را كرديم كه هاشمي رفسنجاني مي‌گويد دولت نامشروع ،بايد به هاشمي بگويم نامشروع تو هستي و تمام كس و كارت. به قرآن كودتا شده! و انقلاب به خطر افتاده است.

در اين لحظه وزير اطلاعات پاسخ مي دهد: حالا شما شده‌ايد دلسوز انقلاب؟ در دوران دفاع مقدس ما بوديم كه از نظام و انقلاب دفاع كرديم حالا شما به عنوان مهمان مي‌خواهيد ميزبانان را از قطار انقلاب پياده كنيد؟ظاهرا در همين لحظه كوچك‌زاده با تهديد از جلسه خارج مي‌شود و جلسه ادامه مي‌يابد وزير اطلاعات در ادامه خطاب به حاضرين مي گويد:بنده از قبل از انقلاب بدون هيچ ادعايي مقابل گلوله و ستم شاهي ايستاده ام و حال اينگونه با من برخورد مي شود...


منبع: قانون
telegram 19dey.com
ali    21 اسفند 1392 12:01
در کشوری که سکاندار آن مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله امام خامنه ای است نه تنها کودتا معنا ندارد بلکه این از کزامتهای امام خامنه ای است که اجازه فرموده اند هر جناحی در اداره کشور سهیم باشند مگر سخنان گوهربار ایشان در انتخابات نبود که باعث شد سیل عظیمی از مرد در پای صندوقهای رای حاضر شوند؟ کودتا را آنها می خواستند انجام دهند که جریان انحرافی را بوجود آوردند و می خواستند در برابر ولایت فقیه بایستند که مورد مغضوب امت شهید پرور قرار گرفتند. یکبار قهر می کردند بار دیگر حرفهای مغرضانه میزدند. آنچه برای ما ملاک است حرف رهبری است نه کم نه زیاد هرکس راایشان تایید کند از او حمایت خواهیم کردو
  • 0
س. غ    21 اسفند 1392 12:18
من نمیدانم شواری نگهبان خوابه که اینا رو تأئید می کنند؟
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 2
همه مطالب تاریخ: ٢١-١٢-١٣٩٢, ١٠:١٣

   

پر مبحث ترین ها