سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حسینیان: 7ساعت منزل احمدی نژاد لنگر انداختم تا برگشت

بروز شده : ۴-٠٢-١٣٩٣, ١٢:٢٢    نسخه چاپی    
رییس جمهور (احمدی نژاد) قابل توجیه نبود من هفت ساعت خانه رییس جمهور لنگر انداختم که رییس جمهور برگشت. یکی از دلایل برگشت رییس جمهور حضور من بود.
حسینیان: 7ساعت منزل احمدی نژاد لنگر انداختم تا برگشت

روح الله حسینیان یک عضو جبهه پایداری پس از آن که با اصرار فراوان روزنامه ایران را متهم به انتشار مطلبی به نقل از «دفتر همسر رییس جمهور» کرد، در پاسخ به خبرنگار این روزنامه که از وی پرسید آنچه که شما می گویید کجای روزنامه ایران نوشته است؟ هنگامی که نتوانست این مطلب را پیدا کند، پاسخ داد: شاید روزنامه دیگری بوده است.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران نسبت به مطلب روزنامه ایران درباره نطقش انتقاد کرد و گفت: روزنامه ایران به شدت ناجوانمردی کرد و تیتری که انتخاب کرد مردانه نبود.
در این هنگام خبرنگار روزنامه ایران از حسینیان پرسید: چرا دوستان پایداری در دولت گذشته تذکراتی را که در دولت کنونی داده می شود را نمی دادند؟ چرا در دور قبل نسبت به جشن معروف ایرانیان مقیم خارج کشور سکوت کردید؟

حسینیان پاسخ داد: شما مغالطه می کنید این طور نیست که در مورد رییس جمهور سابق نقدی نداشته باشیم.
خبرنگار دیگری از حسینیان درباره ماجرای قهر ۱۱ روزه احمدی نژاد پرسید که چرا وی به رییس جمهور سابق تذکر نداده است که حسینیان پاسخ داد: کار رییس جمهور (احمدی نژاد) قابل توجیه نبود من هفت ساعت خانه رییس جمهور لنگر انداختم که رییس جمهور برگشت. یکی از دلایل برگشت رییس جمهور حضور من بود.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر این که آیا هنوز با احمدی نژاد ارتباط دارید گفت: به شما ربطی ندارد جزو مسائل خصوصی است.
خبرنگاری پرسید که ایا احمدی نژاد برمی گردد که حسینیان پاسخ داد: خدا می داند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٢-١٣٩٣, ١٢:٢٢

   

پر مبحث ترین ها