سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هر لیتر بنزین آزاد 1000 تومان شد/ واریز سهمیه بنزین 700 تومانی

بروز شده : ۴-٠٢-١٣٩٣, ٢٣:٢۴    نسخه چاپی    
سهمیه های 400 تومانی باقیمانده در کارت های سوخت خودروهای سواری شخصی و موتورسیکلت ها کماکان معتبر بوده است و دارندگان کارت های سوخت می توانند این سهمیه ها را با همان نرخ 400 تومانی قبلی از جایگاه ها دریافت کنند.
شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اشاره به واریز سهمیه های جدید بنزین از ساعت 24 امشب، قیمت های جدید بنزین سهمیه ای و آزاد را به ترتیب 700 و یکهزار تومان اعلام کرد.

شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران در اطلاعیه ای نرخ های جدید فراورده های نفتی را اعلام کرد.

در اطلاعیه شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران آمده است: هیئت وزیران، در اجرای مصوبه مجلس شواری اسلامی در قانون بودجه سال 1393 نرخ های جدید بنزین، گازوئیل و CNG را برای اجرا از ساعت 24 روز پنج شنبه چهارم اردیبهشت ماه سال جاری به ترتیب زیر به تصویب رسانید که بدینوسیله به اطلاع مردم شریف ایران می رساند:

گازوئیل یارانه ای هر لیتر 250 تومان.

بنزین سهمیه ای هر لیتر 700 تومان.

بنزین آزاد هر لیتر 1000 تومان.

بنزین سوپر سهمیه‌ای هر لیتر800 تومان.

بنزین سوپر آزاد هر لیتر 1100 تومان.

بهای هر متر مکعب گاز CNG برای خودروها نیز 450 تومان تعیین شده است.

قیمت بنزین تحویلی به خودروهای دولتی هر لیتر 1000 تومان خواهد بود.

همچنین سهمیه های 400 تومانی باقیمانده در کارت های سوخت خودروهای سواری شخصی و موتورسیکلت ها کماکان معتبر بوده است و دارندگان کارت های سوخت می توانند این سهمیه ها را با همان نرخ 400 تومانی قبلی از جایگاه ها دریافت کنند.

در این حال میزان سهمیه ماهانه همه خودروها طبق روال قبل خواهد بود و از ساعت 24 روز پنج شنبه 93.02.04 سهمیه کامل اردیبهشت ماه خودروهای سواری شخصی و موتوسیکلت ها به کارت های سوخت آنها تخصیص می یابد.
سهمیه بنزین خودروهای عمومی هم از زمان تغییر نرخ برای باقیمانده اردیبهشت ماه با نرخ های جدید به کارت های آنها تخصیص می یابد.
telegram 19dey.com
amir    5 اردیبهشت 1393 02:19
مبارکه . ازاین به بعدبرروی تمام کالاها30 درصدافزایش قیمت داریم .برای جهزیه خواهرم 15میلیون داریم بااین پول شمابگیدچه کردچه چیزمیشه خریدبایدبرم یک وام 1000درصدبگیرم .حقوق هارو20درصدافزایش میدن ...
  • 0
ایرانی    5 اردیبهشت 1393 11:55
مرحله دوم هدفمندی یارانه ها مبلغ یارانه از 45هزار تومان به 95هزار تومان باید افزایش پیدا می کرد ولی به طرز مرموزانه ای همون 45تومان و کردن تو پاچه مردم ولی به جاش هزینه های عامل های انرژی رو چند برابر کردن.. این کار 99% قشر مردم ایران که زیر خط فقر یا در حوالی اون هستن رو بدبخت تر و توو سری خورتر می کنه و اون 1% سرمایه دار و چندین برابر ثروتمندتر.. کالای K در حال حاضر توسط کارخانه X با قیمت n تومان به فروش می رسد.. با گران تر شدن عامل های انرژی قیمت جنس اون کارخانه 3nیا 4n میشه!! پس مردم که حقوقشون همون aریال چندر غازه قبلیه یا نباید بخورن که باس بمیرن! یا مثل قبل خودشون بزنن به خریت و بخرن! شماهایی که عرضه ندارین قیمت یه خودکار رو 2ماه ثابت نگه دارین چرا لقمه بزرگتر از دهنتون برمی دارین؟؟؟؟؟؟؟
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 2
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٢-١٣٩٣, ٢٣:٢۴

   

پر مبحث ترین ها