سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مذاکرات هسته‌ای دشمن را خلع سلاح کرد

رژیم استکبار در تلاش بود این سنگ را به سمت ایران پرتاب کند و در این مسیر تنها منتظر اجماع جهانی بود، ولی مذاکرات هسته‌ای آنان را خلع سلاح کرد.
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: رژیم استکبار تلاش کرد که در بحث انرژی هسته‌ای به سمت ایران سنگ پرتاب کند، ولی مذاکرات هسته‌ای آنان را خلع سلاح کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله محی‌الدین حائری شیرازی امروز در مراسم گرامیداشت سالروز هفته معلم که در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد با اشاره به وجود مبارک امام زمان (عج) در جهان بیان داشت: وجود مبارک امام زمان(عج)، منشاء خیرات فراوانی است که با ظهورش جهان را نورافشانی می‌کند.

وی با تبیین تفاوت میان امامان معصوم (ع) و فقها تصریح کرد: ائمه اطهار (ع) دارای عصمت و آشنا به علم الهی و حقایق هستند، در حالی که فقها با عرف جامعه خود حرکت می‌کنند و آگاهی ایشان به اندازه مردم زمان خودشان است.
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به نبود خورشید در بین‌الطلوعین تصریح کرد: با توجه به اینکه در این زمان خورشید وجود ندارد ولی زمین از نور خورشید بهره‌مند ‌است، به همین شکل ابتدا نور امام زمان (عج) جهان را فرا می‌گیرد و پس از آن ظهور می‌کند.
وی ادامه داد: امروز مردم ما در بین‌الطلوعین به سر می‌برند؛ شرایطی که نور هست، ولی امام معصوم(ع) ظاهر نشده‌اند.

آیت‌الله حائری شیرازی با بیان اینکه اگر کسی می‌خواهد یار امام زمان(عج) باشد، نباید از قدرت خود برای اطرافیانش استفاده کند گفت: باید امام علی (ع) را الگویی برای خود بدانیم که در عین قدرت، کمترین سود را برای خود قرار داد.
وی ادامه داد: ما به طلوع خورشید نزدیک هستیم، و در زمینه اقتصادی به جایی می‌رسیم که پول ما وابسته به قدرت و دلار غرب نخواهد بود.

عضو خبرگان رهبری تصریح کرد: نباید چهره مسئولان را به دلیل ناآگاهی تخریب کنیم و باید بدانیم که در مسئله هسته‌ای هرگز از اصول خود عدول نکرده‌ایم و باید همواره بدانیم که رهبر ما فردی انقلابی است و اهل سیاسی‌کاری نیست.
وی عنوان داشت: دنیای استکبار در موضع هسته‌ای ایران به دنبال اجماع جهانی است و آمریکا مانند سنگی است که در دست رژیم صهیونیستی قرار گرفته است.
آیت‌الله حائری شیرازی در بخش پایانی سخنان خود خاطرنشان کرد: رژیم استکبار در تلاش بود این سنگ را به سمت ایران پرتاب کند و در این مسیر تنها منتظر اجماع جهانی بود، ولی مذاکرات هسته‌ای آنان را خلع سلاح کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠٢-١٣٩٣, ١٨:۵٢

   

پر مبحث ترین ها