سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون رییس جمهور:

پرداخت یارانه نقدی به همه متقاضیان ادامه می‌یابد

پرداخت یارانه نقدی کمافی‌سابق برای ثبت‌نام کنندگان یارانه نقدی ادامه دارد ولی فعلا در بخش افزایش قیمت بنزین در حال انجام کار تحقیقاتی هستیم.
معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور گفت: پرداخت یارانه نقدی مانند سابق به متقاضیان یارانه نقدی ادامه دارد.

محمدرضا نوبخت در گفت‌وگو با فارس و در پاسخ این سوال که سرانجام پرداخت یارانه نقدی چه می‌شود و آیا یارانه نقدی به تمام متقاضیان پرداخت می‌شود یا خیر، اظهر کرد:‌هر کس که ثبت‌نام کرده یارانه‌اش را به وقت خواهد گرفت.
وی افزود: پرداخت یارانه نقدی کمافی‌سابق برای ثبت‌نام کنندگان یارانه نقدی ادامه دارد ولی فعلا در بخش افزایش قیمت بنزین در حال انجام کار تحقیقاتی هستیم.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور در پاسخ به این سوال که آیا منظورتان از پرداخت یارانه نقدی کما فی‌سابق فقط مربوطه به این ماه است یا خیر، گفت: مگر قرار است یارانه فقط برای این ماه پرداخت شود. پرداخت یارانه نقدی مانند سابق ادامه دارد.
telegram 19dey.com
مهدی    21 اردیبهشت 1393 09:38
با سلام اینجانب فرهنگی بازنشسته از استان گلستان وبا ۵ نفر تحت تکفل علیرغم نیاز مالی مبرم به درخواست دولت محترم لبیک گفته و برای مصالح ملی از ثبت نام دریافت یارانه نقدی خودداری کرده ام.لذا پرداخت یارانه نقدی به تمامی ثبت نام کنندگان پذیرفتنی نیست.امیدوارم دولت با در نظر داشتن حدود مصلحت اندیشی به قانون عمل کرده و صرفا در راستای منافع ملی قدم بردارد تا انصراف دهندگان از همکاری با دولت پشیمان نباشند
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٢-١٣٩٣, ١١:٣٣

   

پر مبحث ترین ها