سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری:

ماه رمضان ۳۰ روزه و سه‌شنبه عیدفطر است

بروز شده : ۴-٠۵-١٣٩٣, ١١:١۴    نسخه چاپی    
بر اساس وظایفی که بر عهده داریم، ۱۵۰ گروه رصدی را به نقاط مختلف کشور اعزام می‌کنیم تا به استهلال بپردازند.
رئیس ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری گفت: احتمال رویت هلال ماه شوال در غروب یکشنبه نزدیک به صفر است، بنابراین به احتمال قوی روز سه‌شنبه عید فطر خواهد بود.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام احمد مروی رئیس ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری صبح امروز در نشست خبری گفت: نظر کارشناسان درباره رویت هلال ماه شوال بر این است که رویت در غروب روز یکشنبه بیست و نهم ماه مبارک بسیار ضعیف و احتمال آن نزدیک به صفر است.

وی ادامه داد: اما بر اساس وظایفی که بر عهده داریم، ۱۵۰ گروه رصدی را به نقاط مختلف کشور اعزام می‌کنیم تا به استهلال بپردازند.

رئیس ستاد استهلال اظهار داشت: اگر هلال ماه در غروب یکشنبه رویت شد و این رویت برای رهبر معظم انقلاب اطمینان‌آور بود، به اطلاع مردم روزه‌دار خواهد رسید و اگر رویت اطمینان‌آوری مشاهده نشود، باید بر طبق تقویم عمل کرد، بنابراین، ماه مبارک رمضان ۳۰ روزه خواهد بود.

حجت‌الاسلام مروی در پایان بار دیگر تأکید کرد: به احتمال بسیار قوی، روز سه‌شنبه عید سعید فطر است.
telegram 19dey.com
رضا زاری    5 مرداد 1393 08:09
ما بندگان خدا آماده ایم تا یک روز دیگر مهمان خدا باشیم.ولی چه زود مهمانی تمام شد گر میشود دل کند از میزبانی که مهربانترین و بخشنده ترین و کریم ترین میزبان است.انشالله مهمان خوبی بوده ایم تا در رمضان دیگر ما را خداوند دعوت نماید.از همه قبول باشه طاعات و عبادات و عید سعید فطر مبارک
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ۴-٠۵-١٣٩٣, ١١:١۴

   

پر مبحث ترین ها