سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هاشمی: افراطیون بگذارند تمدن ساز خواهیم بود

بروز شده : ٢-٠۶-١٣٩٣, ٢١:٢٠    نسخه چاپی    
آقا فرمودند که رای مردم حق الناس است و کسی نمی تواند آن را غصب کند و همچنین در دیدار اخیرشان با کارگزاران نظام فرمودند که من عمیقا به اعتدال عقیده و قبول دارم.
هاشمی: افراطیون بگذارند تمدن ساز خواهیم بود
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که افراطی ها از اول انقلاب روابط ما را با دنیا خراب می کردند و نمی گذاشتند ایران جایگاه خود را در جهان بیابد، گفت: اگر افراطیون بگذارند به سرعت بنیانگذار تمدن جدید اسلامی خواهیم بود.

به گزارش ایرنا، آیت الله «اکبر هاشمی رفسنجانی» روز یکشنبه در سی و یکمین اجلاس روسای آموزش و پرورش مناطق کشور افزود: اگر افراطیون بخواهند این گونه دخالت کنند و وزیری که تازه می خواهد در وزارتخانه ای مسلط شود استیضاح و عزل کنند، انگیزه خدمت گرفته می شود.

وی تاکید کرد: باید بگذارند جامعه پیش برود و در شرایطی آگاه تر شود و بچه های ما نسبت به گذشته آگاه تر شوند، رسیدن به تمدن جدید اسلامی آرزوی دور و درازی نیست و به زودی محقق خواهد شد.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام به بیانات رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: آقا فرمودند که رای مردم حق الناس است و کسی نمی تواند آن را غصب کند و همچنین در دیدار اخیرشان با کارگزاران نظام فرمودند که من عمیقا به اعتدال عقیده و قبول دارم.

هاشمی رفسنجانی خاطرنشان کرد: قطعا اگر نیروهای اجتماعی و نهادها این دو اصل در جامعه، جاری باشد انتخابات همان رای مردم را متبلور می کند و افکار عمومی هم عموما در انتخاب، اشتباه نمی کنند.

وی تصریح کرد: اگر روش، اعتدال باشد و رای مردم حق الناس، دیگر اختلافات سیاسی چه معنایی دارد. این دعواها، تهمت ها، فحاشی ها، زندان و محروم کردن ها چه معنایی دارد؟

عضو مجلس خبرگان رهبری یادآور شد: من فکر می کنم شما آموزش و پرورشی ها بنیانگذار یک جامعه خوب هستید به شرطی که شرایط مناسب باشد و معلمان با علاقه به کارشان ادامه دهند؛ البته خیلی ها عشق دارند اما شاید مسایل زندگی راه دیگری در پیش روی آنها گذاشته باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠۶-١٣٩٣, ٢١:٢٠

   

پر مبحث ترین ها