سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

زائری: چرا اجازه دادید احمدی نژاد بالای سن بيايد؟

اگر اندكي غيرت به اين شهدا و جنازه هايشان داشتيم نبايد اجازه مي داديم او بيايد بالاي سن و با پررويي ذاتي و هميشگي اش اين حضور با شكوه و معنوي را به سخره بگيرد

وی در ادامه آورده است: من هم مثل صدها هزار نفر ديگر بين جمعيتي بودم كه وسط بي برنامگي و بي نظمي متصديان امور عرق مي ريختند و لگد مي شدند ولي به احترام شهدا به روي خود نمي آوردند.

شب هم در برنامه گفتگوي ويژه خبري از سردار باقرزاده تشكر كردم و از اين يوم الله گفتم چون اين عكس را نديده بودم. راستش فكر مي كنم اگر سرسوزني تدبير و هوشمندي در برنامه ريزان اين تشييع جنازه بود نبايد اجازه مي دادند احمدي نژاد بالاي سن بيايد.

عقل و ذكاوت و تدبير كه هيچ ( ظاهرا بايد ديگر در افسانه ها دنبالش بگرديم ) اگر اندكي غيرت به اين شهدا و جنازه هايشان داشتيم نبايد اجازه مي داديم او بيايد بالاي سن و با پررويي ذاتي و هميشگي اش اين حضور با شكوه و معنوي را به سخره بگيرد و بي ادبانه حتى هنگام سخنراني محسن رضايي متوهمانه براي مردم دست تكان بدهد.

لااقل بعد از اين افتضاحات سريالي و دستگيري حلقه اولش نبايد اجازه مي داديم. ما كه وسط امت شهيد پرور بوديم ولي كساني كه دور و بر سن بودند آيا به غيرتشان برنخورد و دلشان نلرزيد ؟ آنهايي كه آنجا بودند چه طور اجازه دادند اين آقا بيايد بالاي سن ؟ ترديدي نيست كه ما جماعت استادان ضايع كردن فرصت ها و لجن مال كردن موقعيت ها هستيم ! بعد از سالها به بركت شهيدان فضايي براي ايجاد همبستگي و ترميم فاصله ها و پيوند زدن عموم به ارزشها به وجود آمده ، آن هم در سالي كه رهبر بزرگوارمان نامش را همدلي و همراهي ميان دولت و ملت گذاشته اند. آن وقت اين جوري ضايعش مي كنيم و اين فرصت طلايي را لگدمال مي كنيم برود ! آيا واقعا هيچكس نيست كه سرسوزني حرص بخورد و نگران بشود ؟

 

 

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٣-١٣٩۴, ٢٣:٠۶

   

پر مبحث ترین ها