سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هاشمی:

نباید به مباحث اختلاف برانگیز دامن زده شود

رقابت ها تمام شد و دوران وحدت و همکاری فرا رسیده است.

 

از روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در جلسه صبح امروز -شنبه- مجمع تشخیص مصلحت نظام این مطلب را بیان کرد و افزود: احتیاج به هماهنگی مثال زدنی داریم که این انتخابات طلیعه و مقدمه آن بود؛ چون هر چه بود و هر چه شد، تمام شد و نباید به مباحث اختلاف برانگیز دامن زده شود که دوران پس از انتخابات، دوران تلاش برای ساختن کشور است.
وی با بیان این که «انتخابات دیروز پدیده ی ارزشمندی در تاریخ ایران اسلامی خواهد بود» ، حضور بیش از 32 میلیون نفری و بیش از 60 درصدی را سرمایه ای ارزشمند برای نظام خواند.
هاشمی گفت: برگزاری منظم و آرام انتخابات در سراسر کشور و حضور ستایش برانگیز و مسئولانه مردم در انتخابات، تأکیدی بر تداوم نقش آنان برای تقویت پایه های نظام بود و باید از این سرمایه ارزشمند در راه ساختن ایران اسلامی بهتر و بیشتر استفاده کنیم.
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تشکر از همه نامزدها و حامیان آنان در سراسر کشور و همچنین همکاری مجریان و ناظران برای برگزاری بهتر انتخابات، اظهار امیدواری کرد که نتیجه انتخابات هر چه باشد، به خیر و صلاح کشور و برای ارتقاء جایگاه ایران اسلامی در منطقه و جهان و مورد رضایت نظام، مردم و رهبری باشد.
*زندگی در فضای امن و آرام، حق مردم منطقه است 

آیت الله هاشمی رفسنجانی در ادامه بااشاره به اوضاع منطقه، از برقراری آتش بس در سوریه نیز ابراز رضایت کرد و گفت: باید تلاش کنیم این آتش بس تداوم داشته باشد تا به پایان جنگ برسد و کمر تروریست ها شکسته شود.
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با ابراز امیدواری نسبت به اینکه سال آینده، سال پایان عملیات تروریستی در منطقه باشد، گفت: زندگی در فضای امن و آرام، حق مردم منطقه است و همه خیرخواهان باید کمک کنند تا مردم منطقه به این حق خود برسند.

*آیت الله واعظ طبسی یکی از قطب های مبارزه بود
هاشمی رفسنجانی با ابراز نگرانی از وضعیت جسمانی آیت الله واعظ طبسی، به خشم و غضب رژیم پهلوی نسبت به وی و خدمات ارزنده شان در تمام سال های مبارزه و پیروزی اشاره کرد و گفت: او همیشه یکی از قطب های مبارزه و انقلاب در خراسان بزرگ بود و امیدواریم سلامتی خود را بازیابند و به مسئولان پزشکی توصیه می کنیم، برای بهبود حالشان بیشتر تلاش کنند.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-١٢-١٣٩۴, ٠٩:۴٧

   

پر مبحث ترین ها