سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حداد عادل: به تیم مذاکره کننده فرصت بدهیم

وی با بیان اینکه برخورد منفعلانه در مذاکرات هسته ای را نمی پذیریم، اظهار کرد: در مواردی آقای ظریف به عنوان نماینده ایران برخوردهای انقلابی داشته است.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: باید به تیم مذاکره کننده و مسوولان امر فرصت داد تا مسائل را بررسی و حل کنند و برای قضاوت در مورد نتایج هنوز زود است.
به گزارش ایرنا، ˈغلامعلی حدادعادلˈ یکشنبه شب در مسجد اهل بیت (ع) قم در مراسم
ˈمجمع اصول گرایان استان قمˈ به مناسبت دهه فجر گفت: مجلس شورای اسلامی مذاکرات هسته ای را به دقت دنبال کرده و تلاش دارد ارتباط خود با تیم مذاکره کننده را حفظ کند.
وی با بیان اینکه برخورد منفعلانه در مذاکرات هسته ای را نمی پذیریم، اظهار کرد: در مواردی آقای ظریف به عنوان نماینده ایران برخوردهای انقلابی داشته است.
حدادعادل، توقف مذاکرات هسته ای را به صلاح کشور ندانست و افزود: باید منتظر نتایج و ثمرات مذاکرات بمانیم تا مسائل روشن شده و شخصیت های نظام متهم به کوتاهی در زمینه حل مسائل کشور نشوند.

وی سوء استفاده های اقتصادی را از برنامه های دشمن برای بدنام کردن انقلاب ذکر کرد و گفت: فضای کلی کشور دچار سوء استفاده و فساد مالی نیست و نباید با دیدن چند پرونده کلیت نظام و کشور را زیر سوال برد و همه را به فساد متهم کرد.
حداد عادل افزود: رهبر معظم انقلاب نیز همواره بر سلامت ارکان اصلی نظام تاکید داشته و البته همه می دانند که با فساد در هر رده و موقعیتی که هست باید به شدت برخورد شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: برخی افراد در مجلس ششم، دوم خرداد را پایان نظریه ولایت فقیه دانسته و تلاش داشتند کشور را به بحران بکشند.
حداد عادل با بیان اینکه موتور جریان اصلاحات با بحران فعال بود، افزود: مجلس ششم با حاشیه سازی و به استعفا کشاندن مدیران عالی نظام از جمله استانداران تلاش داشت تا انتخابات قانونی کشور را معلق کند.

وی با بیان اینکه فتنه 88 نیز حادثه بزرگ دیگری در مسیر حرکت انقلاب بود، گفت: رهبر معظم انقلاب در حوادث مختلف از جمله مجلس ششم و فتنه 88 با درایت مسائل کشور را مدیریت و حل کردند.
حداد عادل با بیان اینکه یکی از اعضای هیات شش نفره برای رسیدگی به شایعه تقلب در انتخابات 88 بنده بودم، افزود: هر قدر تلاش کردیم و به آقایان پیغام دادیم که ادله خود مبنی بر تقلب را ارایه کنید جوابی نشنیدیم و این نشان دهنده حقانیت نظام در برگزاری سالم انتخابات بود.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب نیز بارها از جمله در نماز جمعه 29 خرداد در مورد حل عاقلانه مسائل بحث کردند و حتی به معترضان تضمین دادند وفق مقررات اعتراض آنها رسیدگی می شود اما گوشی شنوا وجود نداشت.
حدادعادل بصیرت افزایی مردم را شیوه رهبر معظم انقلاب در مواجهه با فتنه گران ذکر کرد و افزود: بحران هایی مثل دورکاری رییس جمهوری وقت در جریان عزل وزیر اطلاعات نیز با مدیریت رهبری حل شد جالب اینکه شخصی این بحران را برای نظام ایجاد کرد که نظام و رهبری برای اثبات حقانیت وی در انتخابات 88 و صحت انتخاب وی هزینه های زیادی داده بود.

وی بروز جریان انحرافی را از دیگر معضلات نظام در سالهای اخیر ذکر کرد و افزود: این مشکل نیز با درایت رهبری حل شد و رهبری با صبوری و تدبیر تلاش کردند که دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد به سلامت به پایان برسد.
حداد عادل تحریم ها را آخرین بحران بروز کرده در نظام ذکر کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب بر روی منابع و نیروی داخلی و اقتصاد مقاومتی تکیه دارند و راه حل مشکل تحریم ها نیز همین است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-١١-١٣٩٢, ١١:١٣

   

پر مبحث ترین ها