سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سخنان روحانی بر روی تخریب کنندگان تاثیر خواهد گذاشت

رئیس جمهور پاسخ منطقی و اخلاق مدارانه ای به مخالفین داد و به درستی به تبیین دستاوردهای دولت پرداخت.
داریوش قنبری نماینده سابق مجلس در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی پایگاه خبری «انتخاب» مصاحبه تلویزیونی حسن روحانی را پاسخی صحیح به منتقدان دانست.
این استاد دانشگاه گفت: رئیس جمهور پاسخ منطقی و اخلاق مدارانه ای به مخالفین داد و به درستی به تبیین دستاوردهای دولت پرداخت.

وی با بیان اینکه روحانی توضیحاتی خوبی در مورد تلاش های دولت در جهت رفع تحریم ها ارائه داد افزود: در نتیجه ی اعمال تحریم ها، از سوی خارجی ها ظلمی به کشور شد. همچنین عده ای در داخل کیسه ای دوخته بودند و با استفاده از این تحریم ها به نان و نوایی رسیدند.

نماینده دوره های هفتم و هشتم مجلس با اشاره به سخنان روحانی مبنی بر خشم اقلیت بسیار کمی از لغو تحریم ها گفت: قدرت های بزرگ اجازه نمی دادند که مایحتاج مورد نیاز کشور به مردم برسد و ما بتوانیم از منابعمان استفاده کینم. از طرفی عده ای از افراد در داخل با بهره برداری از این وضعیت تبدیل به میلیاردهای یک شبه شدند.
وی اضافه کرد: روحانی به این ظلم ها اشاره کرد و ریشه ی برخی مخالفت ها با اقدامات دولت را به نوعی عنوان کردند.

داریوش قنبری به «انتخاب» گفت: اکنون این وظیفه رسانه ها است که ماهیت کاسبان تحریم را به مردم بشناسانند و ملت در جریان قرار بگیرند که عده ای از هموطنان چگونه با بیگانگان هم دست شده اند.
وی با بیان اینکه روحانی بین اننقاد و تخریب مرز قائل شد گفت: این سخنان تاثیر خود را بر روی تخریب کنندگان خواهد گذاشت و قطعا بی تاثیر نخواهد بود.
این نماینده سابق مجلس اضافه کرد: افرادی که با تحریم کشور همزبانی می کند قطعا در جهت منافع مردم حرکت نمی کنند و دلسور مزدم نیستند و نمی تواند ژست مدافع مردم را به خود بگیرند.

وی افزود: حتما منافعی از دست این افراد رفته که اکنون نمی توانند این وضعیت را برتابند و درصدد آن هستند که منافع خود را قربانی منافع مردم کنند.
قنبری گفت: اینها یک طیف خاصی هستند که شاید پشت یک جناح خاص پنهان شده باشند اما نماینده یک جناح هم محسوب نمی شوند.
وی با اشاره به مستند جنجالی علیه روحانی گفت: باید ارتباط سازندگان این جعلیات با کاسبان تحریم ها مشخص شود و دستشان برای افکار عمومی رو شود.

این نماینده مجلس در پایان گفت: این مستند سازی ها قطعا یک کار هنری نیست و با آثار هنری رایج فاصله زیادی دارد و صرفا اقدامی سیاسی و ناشیانه در جهت تخریب و رسیدن به اهداف و منافع با تفکرات ماکیاولیستی است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠٢-١٣٩٣, ١١:۴۵

   

پر مبحث ترین ها