سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

روزهای نه چندان شیرین خداحافظی برای ضرغامی

بروز شده : ۴-٠۴-١٣٩٣, ١۵:٢٣    نسخه چاپی    
گذشته از بزرگان نظام،مراجع و اهالی سیاست، کسانیکه دستی در فرهنگ و عرصه سینما دارند نیز بارها به عملکرد وی اعتراض داشتند که فلوراسام و علیرضا خمسه از جمله آن ها هستند.
چرا هیچکس ضرغامی را دوست ندارد؟!این سوالی است که وقتی مخاطبان رسانه های جمعی به اظهارات مسئولان در گوشه و کنار عالم سیاست نگاه می کند به ذهنش می رسد.سوالی که مربوط به عملکرد رسانه ملی و تحت ریاست عزت الله ضرغامی است.

ضرغامی که روزهای پایانی دور دوم ریاست خود را بر سازمان صدا و سیما می گذراند بارها با عملکرد خاص و ویژه خود سعی کرده است تنها دل عده کمی از مخاطبان و اهالی سیاست را به دست بیاورد و همین امر سبب شد تا چهره های سیاسی و هنری زیادی از اقدامات وی شاکی شوند تا جاییکه آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه در اظهارات اخیر خود با انتقاد از عملکرد صدا و سیما برای ضرغامی تاسف خورد.

چندی پیش نیزحسام الدین آشنا مشاور فرهنگی رییس جمهور و عضو شورای نظارت بر صداوسیما نیز با انتقاد شدید از عملکرد ضرغامی و سازمان صدا و سیما، گفت: صداوسیما خود را مدعی نظارت بر همه قوا و کشور می داند، اما خود به نظارت تن نمی دهد. کاش تکصدایی موجود در صداوسیما تکصدایی ملت بود، نه تکصدایی یک جناح و گروه سیاسی.

به گزارش شفاف، این انتقاد ها مختص مسئولان قوا نبوده و آیت الله مهدوی کنی نیز به عملکرد صدا و سیما انتقاد کردند و گفتند: به دلیل اینکه رئیس رادیو و تلویزیون منصوب مقام معظم رهبری است، گاهی به ایشان هم عرض می کنیم؛ می گویند آقا اعتراض کنید. ایشان می گویند اینطور نیست که چون زیر نظر من است همه اش درست است، من که به همه چیز آن اشراف ندارم و اینکه بالای سر هر برنامه ای بروم ببینم چکار می کنند.

مراجع عظام نیز دل خوشی از سازمان تحت ریاست ضرغامی ندارند و ایشان نیز بر طبق دیدگاه خود بارها انتقادهای تندی نسبت به آن کردند و عملکرد رسانه ملی را زیر سوال بردند.
گذشته از بزرگان نظام،مراجع و اهالی سیاست، کسانیکه دستی در فرهنگ و عرصه سینما دارند نیز بارها به عملکرد وی اعتراض داشتند که فلوراسام و علیرضا خمسه از جمله آن ها هستند.

اینکه چرا هیچ کس غیر از عده ای خاص ضرغامی را دوست ندارند و به عملکرد وی انتقاد می کنند شاید به رویکرد کلی صدا و سیما برگردد ولی بی تردید مواضع یک طرفه و جانبگرایانه ضرغامی دلیل عمده ای است که هم مخاطبان رسانه ملی را کم کرده است و هم سبب شده چپ و راست ،اصلاح طلب و عده ای از اصولگریان سید عزت الله ضرغامی را به نقد بکشند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠۴-١٣٩٣, ١۵:٢٣

   

پر مبحث ترین ها