سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون حقوقی رئیس‌جمهور: انگیزه اسیدپاشی اصفهان «شخصی» بود و ارتباطی با امر به معروف نداشت

وی با بیان اینکه اشاعه این مسئله سبب تشویش اذهان عمومی می‌شود، گفت: در حال حاضر قوه قضائیه پیگیر این مسئله است و ارتباطی به معاونت حقوقی رئیس‌جمهور نداشت.
معاون حقوقی رئیس‌جمهور در کرمان گفت: مسئله اسیدپاشی اصفهان بر مبنای روابط شخصی بوده و ارتباطی با موضوع امر به معروف و نهی از منکر نداشته است.

به گزارش تسنیم، الهام امین‌زاده عصر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه وزارت کشور گزارشی در مورد موضوع اسیدپاشی به هیئت دولت ارائه کرده است، اظهار کرد: این مسئله ارتباطی به امر به معروف و نهی از منکر نداشته و اتفاق پیش آمده در حد روابط شخصی بوده است.

وی با بیان اینکه اشاعه این مسئله سبب تشویش اذهان عمومی می‌شود، گفت: در حال حاضر قوه قضائیه پیگیر این مسئله است و ارتباطی به معاونت حقوقی رئیس‌جمهور نداشت.

معاون حقوقی‌ رئیس‌جمهور در مورد منشور حقوق شهروندی، افزود: این منشور پس از تکمیل در اسفندماه 92 در اختیار رئیس‌جمهور قرار گرفته تا درباره نحوه اجرای آن دستورات لازم را ابلاغ کند.

امین‌زاده با بیان اینکه اجرای این منشور از قوه مجریه آغاز شده است؛ گفت:‌ دولت در بحث تکریم ارباب‌رجوع در دستگاه‌های دولتی و رعایت حقوق شهروندی تأکید فراوان دارد.

وی با بیان اینکه نگاه دولت یک طرفه نیست، گفت: همه باید به حقوق شهروندی احترام بگذارند.

معاون حقوقی رئیس‌جمهور درباره منشور حقوق زنان نیز گفت:‌ در حال حاضر نظرات مختلف درباره آن جمع‌آوری شده و در قالب یک جدول در اختیار رئیس‌جمهور قرار داده شده است.

امین‌زاده با بیان اینکه در منشور حقوق زنان, حقوق سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و مالی به شکل کامل دیده شده است، گفت: درباره این منشور با بخشی از بانوان کارآمد کشور نیز مشورت‌هایی صورت گرفته است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠٧-١٣٩٣, ٢٣:١٣

   

پر مبحث ترین ها