سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بازگشت مشایی با روزنامه اینترنتی حامیان احمدی‌نژاد

بروز شده : ۶-٠٨-١٣٩٣, ٢٢:۵۶    نسخه چاپی    
افرادی همچون حامد درودیان، عبدالرضا داروی، رضا واعظی، محمدرضا سرو دلیر، محمدحسین حیدری و پریسا صدریه در این تشکیلات حضور دارند و فعالیت رسانه ای حامیان در بخش های اجتماعی فیس بوک، تویتر، وبلاگ ها و روزنامه اینترنتی هما پیش می برند.
رئیس شورای سیاست‌گذاری تشکیلات هما با تکذیب خبر انحلال این تشکیلات گفت: چنین مطلبی واقعیت ندارد.

به گزارش ایلنا، عبدالرضا داوری با اعلام این خبر افزود: مجتمع رسانه‌ای هواداران محمود احمدی‌نژاد شامل شبکه‌های اجتماعی از جمله توئیتر، وبلاگ، فیسبوک و شبکه‌هایی از این قبیل است که قابلیت انحلال ندارد.

وی با بیان اینکه شورای مرکزی هما طبق روال گذشته برگزار می‌شود،گفت: مجتمع هما از دو هفته پیش اقدام به انتشار روزنامه اینترنتی هما کرد که این روزنامه امروز منتشر و روی سایت homadaily قرار گرفت.

همچنین یکی دیگر از اعضای تشکیلات هما که در جلسات آنها حضور دارد در خصوص نحوه راه اندازی روزنامه اینترنتی هما گفت: قاطبه اعضای هما بر این نظر بودند که حامد درودیان به عنوان مدیر مسئول این روزنامه اینترنتی انتخاب شود اما مخالفت یکی از اعضای شورای مرکزی با این انتخاب، منجر به انتشار خبر جعلی انحلال مجتمع رسانه‌ای هما توسط این فرد شده است.

علی‌رغم اختلافاتی که در تیم رسانه‌ای افراد نزدیک به احمدی‌نژاد وجود دارد اما نکته قابل توجه این است که به نظر می‌رسد حامیان رئیس دولت‌های نهم و دهم طی روزهای اخیر با آغاز فعالیت‌های رسانه‌ای خود، ورود به بحث فعالیت‌های انتخاباتی خود را به شکل جدی‌تری کلید زده‌اند.

افرادی همچون حامد درودیان، عبدالرضا داروی، رضا واعظی، محمدرضا سرو دلیر، محمدحسین حیدری و پریسا صدریه در این تشکیلات حضور دارند و فعالیت رسانه ای حامیان در بخش های اجتماعی فیس بوک، تویتر، وبلاگ ها و روزنامه اینترنتی هما پیش می برند.

بازگشت مشایی!
شماره نخست روزنامه اینترنتی هما که روز سه شنبه 6 آبان که در دنیای مجازی منتشر شده است با عکس صفحه نخست مشایی رونمایی شده است. مصاحبه های پیشین مشایی که از سایت ایرنا برداشته شده است، به عنوان خبر نخست این رزونامه منتشر شده است. دیدگاه های مشایی در خصوص رابطه با اسرائیل و نقش ایران در منطقه و جهان، موضوعاتی هستند که از مشایی نقل شده است.

به نظر می رسد این مصاحبه مشایی به عنوان تست شرایط سیاسی جامعه منتشر شده است تا در ادامه با توجه به بازخوردهای آن سیاست این رسانه و چگونگی حضور حامیان احمدی نژاد و به ویژه اسفندیار رحیم مشایی بیشتر مشخص شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٨-١٣٩٣, ٢٢:۵۶

   

پر مبحث ترین ها