سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

يک هواپيمای مسافربری ديگر با 162 سرنشین در شرق آسيا ناپديد شد

بروز شده : ٧-١٠-١٣٩٣, ٠٩:٠۶    نسخه چاپی    
"هادی مصطفی" یک مقام رسمی وزارت حمل و نقل اندونزی، گفته بود پرواز کیو زد ۸۵۰۱، در ساعت ۶:۱۷ بامداد روز یک‌شنبه، ارتباطش را با برج مراقبت جاکارتا از دست داده است.

یک هواپیمای مسافری خطوط ایر آسیا که از اندونزی راهی سنگاپور بود، ناپدید شد.


به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ شبکه تلویزیونی پرس تی وی از ناپدید شدن یک هواپیمای مسافری خطوط ایر آسیا خبر داد.

بر اساس گزارشات هواپیمای پرواز شماره ۸۵۰۱ هواپیمایی ایر-آسیا که از اندونزی راهی سنگاپور بود، ناپدید شده است.

مقام‌های هواپیمایی ایر-آسیا گفته‌اند عملیات جست‌وجو برای یافتن هواپیما را آغاز می‌کنند.

خبرگزاری فرانسه به نقل از هواپیمایی ایر-آسیا اعلام کرد که در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد مسافران و خدمه هواپیمای ناپدید شده در دست نیست، ولی در اولین وقت اطلاع‌رسانی خواهد شد.

پیشتر رسانه‌های اندونزی به نقل از یک مقام رسمی وزارت حمل و نقل این کشور اعلام کردند این هواپیما از شهر سورابایا در اندونزی راهی سنگاپور بود که ارتباطش با برج مراقبت قطع شده است.

 

"هادی مصطفی" یک مقام رسمی وزارت حمل و نقل اندونزی، گفته بود پرواز کیو زد ۸۵۰۱، در ساعت ۶:۱۷ بامداد روز یک‌شنبه، ارتباطش را با برج مراقبت جاکارتا از دست داده است.

این در حالیست که سخنگوی وزارت حمل و نقل اندونزی به خبرگزاری فرانسه گفته است که ارتباط هواپیما در ساعت ۷:۵۵ بامداد با جاکارتا قطع شده است.

یک مقام رسمی دیگر اندونزی نوع هواپیما را ایرباس ۳۲۰ و شمار مسافران را ۱۵۵ نفر عنوان کرده است. هواپیما در مجموع شش خدمه داشته است. از میان مسافران ۱۶ نفر کودک و یک نفر خردسال است.

این هواپیما قرار بود ساعت ۸:۳۰ در سنگاپور به زمین بنشیند. هواپیمایی ایر-آسیا، یک شرکت هوایی ارائه‌کننده پروازهای ارزان قیمت خصوصی در مالزی است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١٠-١٣٩٣, ٠٩:٠۶

   

پر مبحث ترین ها