سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نتانیاهو: ایران می تواند هزار برابر خطرناک تر از داعش شود

بروز شده : ۶-٠٣-١٣٩۴, ١٢:٣۵    نسخه چاپی    
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل طی اظهاراتی مضحک مدعی شد: اگر قدرتهای بزرگ جهان به ایران اجازه دهند به سلاح اتمی دست پیدا کند، این کشور می تواند هزار برابر خطرناک تر از داعش شود.

 

به گزارش پایگاه خبری «تیک»، بنیامین نتانیاهو تاکید کرد: ایران به اندازه داعش وحشت انگیز است، اگر بتواند به سلاح هسته ای دست پیدا کند، صد برابر و حتی هزار برابر خطرناک تر و ویرانگر تر از این گروه خواهد شد.

نخست وزیر اسرائیل تاکید کرد: مذاکرات پنج به علاوه یک درباره برنامه هسته ایران از سر گرفته می شود و من بیم آن دارم که کشورهای بزرگ با شتابزدگی یک توافق نامه بسیار بد با ایران امضا کنند.

نتانیاهو بار دیگر تکرار کرد : به عقیده من توافق نامه ای که درباره برنامه هسته ای ایران در حال شکل گرفتن است، نه تنها راه را برای رسیدن ایران به بمب هسته ای هموار خواهد کرد، بلکه صندوق های ایران را از دهها میلیارد دلار پر خواهد کرد تا این کشور بتواند به سیاست تهاجمی خود در سرتاسر خاورمیانه ادامه دهد.

نخست وزیر اسرائیل در واقع به پولهایی اشاره می کرد که در صورت لغو تحریمهای بین المللی بر ضد ایران، دوباره به اقتصاد این کشور تزریق خواهد شد.

نخست وزیر اسرائیل که به مناسبت دیدار با بیل کاسیدی Bill Cassidy ، سناتور آمریکایی، این مطالب را بیان می کرد، تاکید کرد: باید با گروه داعش مبارزه کرد اما باید ایران را نیز متوقف کرد.

گروه پنج به علاوه یک از بیش از بیست ماه پیش تلاش می کند توافق نامه ای با ایران در زمینه هسته ای امضا کند.

ایران و قدرت های بزرگ جهان دوم آوریل گذشته توافق نامه اولیه ای امضا کردند که راه را برای انعقاد توافق نامه نهایی تا سی ام ژوئن درباره برنامه هسته ای ایران باز کرد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٣-١٣٩۴, ١٢:٣۵

   

پر مبحث ترین ها