سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

داوري: مشايي را ديگر در کنار هيچ سياستمداري نمي‌بينيد، حتي احمدي‌نژاد

عبدالرضا داوري مسئول تيم رسانه اي طيف احمدي‌نژاد و از نزديکان به اسفنديار رحيم مشايي در خصوص تحرکات طيف متبوعش براي انتخابات به خبرنگار نامه نيوز، گفت: شخص آقاي احمدي‌نژاد و حاميان وي در صحنه سياست بر اساس تقويم نگاه نمي‌کنند، در واقع بر اساس تقويم روزشمار تاريخ سياسي ايران و اينکه چه انتخاباتي در پيش رو است فعاليت نمي‌کنند.

 

وي با بيان اينکه احمدي‌نژاد يک افق بلند در ذهن دارد، افزود: او در همان چارچوب آرمان‌هاي انقلاب حرکت مي‌کنند، اگر سخنراني‌هاي اخير ايشان که در تهران و خارج از تهران داشتند را بررسي کنيد مي‌بينيد که افق آقاي احمدي‌نژاد با افق بسياري از سياسيون که در سقف انتخابات محصور شده، متفاوت است. ايشان برنامه و آرمان‌هاي بلندتري را مد نظر دارند.

مديرمسئول سابق روزنامه شهروند با اشاره به اينکه هر فردي مي‌تواند هر فعاليتي را به زعم خود تفسير کند، خاطرنشان کرد: سفرهاي آقاي احمدي‌نژاد انتحاباتي نيست. سياسيون در ايران هم و غم‌شان تصاحب قدرت است و ساز و کار رسيدن به اين امر را انتخابات مي‌دانند.

داوري ادامه داد: برخي از سياسيون فعاليت ديگران را مانند فعاليت خود تصور مي‌کنند و معتقدند که افق آقاي احمدي‌نژاد هم مانند خودشان يک افق کوتاه و محصور شده در بحث انتخابات است، اين تفکر آنها طبيعي است چون سقف نگاهشان به اين موضوع کوتاه است!

مسئول رسانه اي حاميان احمدي نژاد با اشاره به اين موضوع که مردم و صندوق انتخابات تصميم گيرنده نهايي هستند، گفت: هر طيفي که تصميم بگيرد روزي در صحنه انتخابات قرار بگيرد، مطمئنا مردم تصميم گيرنده در مورد آنها خواهند بود. از آنجايي که بيشتر طيف‌هاي سياسي پايگاه مردمي ندارند و مي‌بينند که دکتر احمدي نژاد از پايگاه اجتماعي محکمي برخوردار است؛ از اين بابت دچار نگراني مي‌شوند.

وي عنوان کرد: سياسيون احمدي نژاد را رقيبي مي‌دانند که اگر در صحنه حضور پيدا کند مي‌تواند آرا مردم را در سبد خود بريزد ولي اين نگراني مردم نيست بلکه نگراني سياسيون است. زيرا مردم مرتبا با احمدي نژاد ديدار مي‌کنند و ايشان را تحت فشار قرار مي‌دهند که بار ديگر در صحنه انتخابات حضور پيدا کنند.

عبدالرضا داوري با بيان اينکه احمدي نژاد و نزديکان وي هيچ برنامه‌اي براي انتخابات مجلس ندارند، تصريح کرد: ممکن است بسياري از مديراني که در دولت ايشان حضور داشتند، بخواهند در انتخابات حضور پيدا کنند و به مجلس راه پيدا کنند، اما اين موضوع هيچ ارتباطي با شخص احمدي نژاد ندارد و ايشان هيچ برنامه‌اي براي انتخابات مجلس ندارند.

عضو ارشد تيم رسانه اي حاميان احمدي نژاد درخصوص نقش مشايي در برنامه هاي طيف احمدي نژاد اظهار داشت: آقاي مهندس مشايي اصولا فردي هستند با ويژگي فرهنگي، بارها اعلام کردند که از روي جبر مديريتي برخي از مسئوليت‌ها را قبول کردند و به هيچ عنوان علاقه‌مندي در حوزه سياست نداشتند. ايشان بعد از انتخابات سال 92 به خواست خود از صحنه سياست کنار رفتند و خواستند که به مطالعات علمي و فرهنگي خود بپردازند.

وي ادامه داد: مطمئن باشيد که ديگر آقاي مشايي را نه در کنار احمدي‌نژاد بلکه در کنار هيچ سياستمدار ديگري نخواهيد ديد.

*نامه نيوز

telegram 19dey.com
محسن    17 خرداد 1394 08:27
این 19 تان برای تحت الشعاع قراردادن 9دی بودوگرنه شمابه این 19 هم اعتقادی ندارید
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠٣-١٣٩۴, ٢٣:۴٩

   

پر مبحث ترین ها