سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وزیر اطلاعات: تیم مذاکره کننده وطن فروش نیست

وزیر اطلاعات امروز جمعه گفت تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان در مذاکرات هسته ای با فصل الخطاب قرار دادن منویات مقام معظم رهبری، به هیچ عنوان از خط قرمزها عبور نمی کنند.

 

طی هفته های اخیر، عناصر تندرو موسوم به دلواپسان، به ویژه نمایندگان جبهه پایداری در مجلس ، تلاش گرده اند از طریق سخن رانی های عوام فریبانه، تیم مذاکره کننده را به خیانت و وطن فروشی عمدی متهم کنند و مقام معظم رهبری را مظلوم مذاکرات معرفی نمایند،

یکی از فعال ترین عوامل تبلیغ علیه تیم مذاکره کننده هسته ای ایران که در سخنرانی هایش ادعا می کند روحانی و مذاکره کنندگان دروغ می گویند و سرگرم خیانت علیه نظام و رهبری اند و قصد دارند در روند مذاکرات، رهبری را مقابل مردم قرار دهند، سید محمود نبویان، مدرس فلسفه در موسسه آموزشی ایت الله مصباح یزدی، عضو جبهه پایداری و نماینده مجلس شورای اسلامی است.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی روز جمعه در همایش علمی و کاربری طلایه داران هدایت ویژه مبلغان استان خراسان رضوی افزود: رهبر معظم انقلاب بارها حمایت و اعتماد خود را از تیم مذاکره کننده هسته ای اعلام کرده اند و نگرانی و بی اعتمادی معظم له از مواضع و عملکرد طرف مقابل است.

به گزارش ایرنا، وی ادامه داد: تیم مذاکره کننده هسته ای مقلد و مرید رهبر معظم انقلاب هستند و قهرمانانه و هوشمندانه در مذاکرات از حق مسلم کشورمان در خصوص انرژی صلح آمیز هسته ای دفاع می کنند.

حجت الاسلام و المسلمین علوی گفت: نباید در این شرایط با فراخوان های تجمعات ، موافقین و مخالفین مذاکرات هسته ای را در مقابل هم قرار داد بلکه باید در راستای منویات رهبر معظم انقلاب از تیم مذاکره کننده هسته ای حمایت کرد.

نماینده مردم استان تهران در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: انتقادات نسبت به مسائل در صورتی ارزشمند است که توام با رعایت احترام و حرمت باشد و نباید بنام نقد حرمت شکنی و توهینی نسبت به افراد صورت گیرد.

وی اظهار داشت: دربحث هسته ای متاسفانه در شرایطی که رهبری از تیم مذاکره کننده حمایت می کند برخی با سخنان و نقطه نظراتی به گونه ای عمل می کنند که گویی این افراد در فرآیند مذاکرات منافع کشورمان را به بیگانگان فروخته اند.

حجت الاسلام و المسلمین علوی از گروه تکفیری داعش به عنوان مولود و دست پرورده سرویس های اطلاعاتی انگلیس، موساد و عربستان یاد کرد و گفت: استکبار جهانی با براه انداختن جنگ های نیابتی به دنبال دو قطبی کردن کشورهای اسلامی و منطقه است.

حجت الاسلام و المسلیمن علوی خاطر نشان کرد: گروه داعش تلاش زیادی برای فعالیت و ایجاد ناامنی در ایران و از جمله مناطق مرزی انجام داد که با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در نیل به اهداف خود ناکام ماند.

وی افزود: سربازان گمنام امام زمان (عج) با اشراف دقیق اطلاعاتی و حضور در صحنه مانع از به چالش کشیدن امنیت کشورمان توسط این جریانها و مخلان امنیت می شوند.

بیش از یک هزار و 700 نفر مبلغ و مبلغه در ماه مبارک رمضان توسط اداره کل و دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به نقاط مختلف این استان و برخی استانهای همجوار اعزام می شوند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠٣-١٣٩۴, ٠١:٢۴

   

پر مبحث ترین ها