سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حمله یک جریان خاص به روحانی معروف

به اطلاع مي رساند من به عنوان يك شهروند اخيرا با توهين ها و تهمت هايي در فضاي اينستاگرام روبرو شده ام كه بعضا طبق قانون مستوجب حد شرعي است و حتى مورد تهديد صريح و مستقيم قرار گرفته ام.

حجه الاسلام زائری که چندی پیش در صفحه اینستاگرام خود انتقاداتی را به حضور احمدی نژاد بر روی سن در مراسم تشییع شهدای غواص کرده بود، اخیرا با تهمت ها و فحاشی هایی در این صفحه و از سوی برخی جناح های سیاسی مواجه شده است که بر اثر همین موضع طی نامه ای به وزیر اطلاعات که در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است خواستار رسیدگی به این موضوع شده. در این نامه آمده:

جناب حجت الاسلام والمسلمين دكتر علوي
وزير محترم اطلاعات
با سلام و احترام
از آنجا كه تأمين امنيت عمومي و مقابله با توطئه ها و تهديدها عليه محيط اجتماعي با شماست و در زمان حاضر فضاي مجازي اهميتي معادل فضاي حقيقي پيدا كرده است، به اطلاع مي رساند من به عنوان يك شهروند اخيرا با توهين ها و تهمت هايي در فضاي اينستاگرام روبرو شده ام كه بعضا طبق قانون مستوجب حد شرعي است و حتى مورد تهديد صريح و مستقيم قرار گرفته ام. كاملا واضح است اين هجوم مجازي به شكل سازماندهي شده براي اهداف سياسي در ماههاي آينده و در آستانه انتخابات مجلس و خبرگان و در حمايت از يك جريان خاص صورت مي گيرد. مي گويند در سالهاي گذشته ارقام هنگفتي اموال ناپديد شده است و سرنخي از آنها به دست نيامده ، اينك اين سرنخ را بگيريد و ببينيد به كجا مي رسيد. شايد بخشي از آن اموال دارد اينجا براي اشتغال زايي براي جماعتي بي ادب و هتاك در پشت مانيتورها و به شكل گروهي هزينه مي شود .
با تشكر و دعاي خير
محمدرضا زائري

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣١-٠٣-١٣٩۴, ٢٢:۴٧

   

پر مبحث ترین ها