سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کشف «شیشه» در بدنِ عامل تروریست حمله‌ انتحاری داعش به مسجد کویت/ مصرف شیشه، قبل از عملیات انتحاری

گروه داعش برای افزایش جذابیت و کیفیت تصاویر و فیلم‌هایی که از قربانیان می‌گیرند، به آن ‌ها مواد مخدر تزریق می‌کند. هنگام مصرف ماده‌مخدر شیشه حالتی از توهم شنوایی و بینایی به فرد دست می‌ دهد به طوری‌ که اشیایی را می‌بیند یا تجسم می‌کند که واقعی نیستند.

در کالبد شکافی عامل تروریست حمله‌ انتحاری داعش به مسجد کویت، در بدن وی ماده مخدر شیشه کشف شده است.

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب ، عناصر تروریستی داعش قبل از عملیات انتحاری ماده مخدر شیشه «کریستال» مصرف می‌کنند.

فهد سلیمان عبد المحسن القباع، عامل انفجار انتحاری در مسجد امام صادق(ع) در کویت، در تاریخ 25 تیر، خود را منفجر کرد و باعث کشته شدن 27 نمازگزار و زخمی شدن بیش از 220 تن شد.

یوسف الغامدی، از عناصر داعش که نیروهای عربستانی روز شنبه (13 تیر) وی را به هلاکت رساندند، نمونه‌ دیگری است که پیش تر به اتهام اعتیاد به مواد مخدر سه بار دادگاهی شده بود. وی از مجرمان سابقه دار سعودی به حساب می آمد.

گزارش‌ها حاکی از آن است، گروه تکفیری داعش پیش از اجرای حکم اعدام، به قربانیان مواد مخدر تزریق می‌کند. بارها در ویدئو‌هایی که گروه داعش از اعدام‌های جمعی خود منتشر می‌کند، دیده شده است که افراد قربانی، پیش از اعدام حالتی آرام و غیرطبیعی داشته‌اند.

به گزارش این پایگاه اینترنتی، برخی رسانه‌ ها اعلام کرده بودند، گروه داعش برای افزایش جذابیت و کیفیت تصاویر و فیلم‌هایی که از قربانیان می‌گیرند، به آن ‌ها مواد مخدر تزریق می‌کند.

هنگام مصرف ماده‌مخدر شیشه حالتی از توهم شنوایی و بینایی به فرد دست می‌ دهد به طوری‌ که اشیایی را می‌بیند یا تجسم می‌کند که واقعی نیستند.

به گزارش این منبع، تاثیر یک دز مصرفی از این ماده، ممکن است تا یک ماه در بدن باقی بماند.

به گزارش این پایگاه، مصرف ماده مخدر شیشه عوارضی از قبیل تغییرات رفتاری مانند افزایش خشم، حالت هیستریک و حالت تهاجمی شدید به همراه دارد به حدی که ممکن است فرد معتاد خود و یا یکی از نزدیکان اش را به قتل برساند.

این ماده مخدر که پس از اولین یا دومین مورد مصرف سبب اعتیاد فرد می‌شود به عنوان یکی از خطرناک ‌ترین نوع مواد مخدر در جهان شناخته می‌شود.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠۴-١٣٩۴, ٠۴:٠٨

   

پر مبحث ترین ها