سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

داعش تهدید کرد سر مجسمه آزادی آمریکا را قطع و نیویورک را اشغال می‌کند/ عکس

اعضای داعش با انتشار تصویری در شبکه‌های اجتماعی، دولت آمریکا را به قطع سر مجسمه آزادی و اشغال نیویورک تهدید کردند.به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری ارم نیوز، گروه تروریستی داعش در شبکه اجتماعی توییتر، عکسی از مجسمه آزادی منتشر کرد که این مجسمه در حالی که پرچم داعش را در دست دارد و سر آن قطع شده، نشان می‌دهد.

همچنین در این عکس شهر نیویورک در حالی که در آتش می‌سوزد، نمایش داده شده است. در زیر این تصویر نیز نوشته شده «به زودی... دولت خلافت اسلامی.»

کاربران توییتر نیز در واکنش به این عکس، با تمسخر نوشتند: داعش باید اسکار دریافت کند.

کاربری دیگر نیز این گونه نوشت: تمام آنچه که داعش در اختیار دارد در مرگ و تخریب خلاصه می‌شود و این اسلام نیست.

داعش با کشتار وحشیانه هزاران شهروند در سوریه و عراق و فیلمبرداری از این اقدامات و سپس انتشار آنها در شبکه‌های اجتماعی می‌خواهد رعب و وحشت را در دل مردم ایجاد کند.

این گروه تروریستی که از دهم ژوئن 2014 کنترل شهر موصل عراق و نیز مناطق وسیعی از شمال و شرق سوریه را در همان ماه به تصرف خود درآورد تنفر کشورها و مردم جهان را برانگیخته است.

telegram 19dey.com
جواد نجفى    23 تیر 1394 05:00
أصلا داعش و القاعده را خود امريكاى جنايكار بوجود اورده است كه به اهداف خود در منطقه برسد. يكى از اين اهداف حضور نظامى در منطقه است كه احتمال فشارهاى سياسى و تنش هاى نظامى را افزايش مىدهد. خيلى مسخره است كه داعش (بهترين وسيله CIA و موساد) امريكا را "تهديد" به حمله كند! حتما طراحان اين پوستر تبليغاتى يك جايى در همان امريكا ساكن هستند و به ريش مردم مى خندند. اگر دولت امريكا راست می گوید چرا حداقل سايتها و حسابهاى انها را نمى بندد؟؟ چاقو هیچ وقت دسته خودش را نمى برد, ولى رسانه هاى غربى واقعا در فريبكارى بى نظيرند. اين هم يك فيلم هاليوودى جديد!
  • 0

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠۴-١٣٩۴, ١٧:٠۵

   

پر مبحث ترین ها