سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رهبر اکثریت در مجلس نمایندگان آمریکا: این توافق برنامه هسته ای تهران را حفظ می کند

بروز شده : ١-٠۵-١٣٩۴, ١۴:٢٨    نسخه چاپی    
رهبر اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا گفت: من هرچه بیشتر درباره این توافق می شنوم، نگران تر می شوم.

 

به گزارش «انتخاب»، کوین مک کارتی نماینده جمهوری خواه و رهبر اکثریت در مجلس نمایندگان آمریکا درباره دلایل افزایش نگرانی در خصوص توافق ایران گفت: همانطور که رئیس مجلس نمایندگان گفته است ما امروز شاهد گزارش محرمانه درباره این توافق در مجلس نمایندگان خواهیم بود. من همچنان شاهد افزایش نگرانی های حزب ما وحزب مقابل هستم. من یک نقل وقول را در آخر هفته که رئیس جمهور می خواست به شورای امنیت سازمان ملل متحد برود، دیدم و برای شما می خوانم. این نقل و قول مربوط به حرف های سناتور منندز است. سناتور منندز گفت آخرین حرف این است که این توافق به برنامه هسته ای ایران خاتمه نمی دهد بلکه آن را حفظ می کند.

کوین مک کارتی گفت: این نگرانی واقعی است که همه آمریکایی ها دارند. من به تازگی در روزنامه واشنگتن پست و شبکه تلویزیونی ای بی سی دیده ام که آنها دریافتند شصت و چهار درصد از مردم گفته اند، مطمئن نیستند این توافق بتواند جاه طلبی هسته ای ایران را متوقف کند.

وی افزود: من در جلسه استماع به دنبال پرسش ها و مهمتر از آن بدنبال پاسخ ها هستم، زیرا من هرچه بیشتر درباره این توافق می شنوم، نگران تر می شوم. این مهمترین موضوع پیش روی ما است. ما باید کار خود را در این زمینه به درستی انجام دهیم، زیرا اوضاع هرگز به همین منوال نخواهد ماند.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠۵-١٣٩۴, ١۴:٢٨

   

پر مبحث ترین ها