سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اولیاء: عارف تمايلي به كانديداتوري ندارد

عده‌اي متاسفانه اقدام به حذف گروه‌هاي سياسي ديگر مي‌كنند كه اين رفتار هيچ‌گونه انطباقي با قانون اساسي و ديگر قوانين عادي كشور ندارد

 

نماینده یزد و صدوق در مجلس درباره احتمال حضور محمدرضا عارف در انتخابات گفت: با صحبت‌هايي كه با آقاي عارف داشتم تمايلي در ايشان براي كانديداتوري در انتخابات مجلس و رياست‌جمهوري نديدم و ايشان تصميمي در اين زمينه اتخاذ نكرده‌اند.

 

علي‌اكبر اوليا، در گفت‌وگو با ايلنا، افزود: نمايندگان اصلاح‌طلب تصميم خود را در هماهنگي كامل با ديگر فعالان سياسي اصلاح طلب خواهند گرفت. اوليا با غيرقانوني خواندن رفتار برخي سياسيون، گفت: فضاي تهمت و افترايي كه در حال حاضر بر فضاي سياسي كشور حكمفرماست مناسب نيست و موجب دلسردي همه شده است.

 

وي افزود: عده‌اي متاسفانه اقدام به حذف گروه‌هاي سياسي ديگر مي‌كنند كه اين رفتار هيچ‌گونه انطباقي با قانون اساسي و ديگر قوانين عادي كشور ندارد و از طرفي به مشاركت حداكثري مردم در عرصه انتخابات صدمه مي‌زند.

 

علي‌اكبر اوليا تصريح كرد: كساني كه به مقابله با افراد پايبند به قانون مي‌پردازند و درصدد حذف آنها از فضاي سياسي كشور هستند، بدون ترديد به كشور جفا مي‌كنند و اين مساله باعث ضرر براي همه خواهد شد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠۵-١٣٩٠, ٢٠:۴٠

   

پر مبحث ترین ها