سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حبیبی: نظام ناگفته‌ای ندارد که رییس‌جمهور افشا کند

بروز شده : ٩-٠٨-١٣٩١, ٢١:۵٨    نسخه چاپی    
ایشان به عنوان یک رییس جمهور باید بدانند که مثل بقیه سران قوای کشور باید فارغ از التهابات و هیجانات در جهت حل مشکلاتی که الان پیش پای مردم است حرکت کند.
حبیبی: نظام ناگفته‌ای ندارد که رییس‌جمهور افشا کند

محمدنبی حبیبی در واکنش به اینکه رئیس​جمهور گفته بود ناگفته​هایی را از تریبون مجلس اعلام خواهد کرد، خاطرنشان ساخت: رییس جمهور با این گفته​ها زمینه التهاب را فراهم می‌کند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، درخصوص سخنان رییس جمهور در جلسه با فراکسیون اصولگرایان مجلس مبنی بر اینکه در جلسه سوال از رییس جمهور ناگفته ها را خواهم گفت، اظهار داشت: معتقدم آقای احمدی ن‍ژ‍اد در خیلی از مواقع با اشاره به ناگفته‌ها و این قبیل جملات زمینه یک التهاب را فراهم می کنند.

وی تصریح کرد: ایشان به عنوان یک رییس جمهور باید بدانند که مثل بقیه سران قوای کشور باید فارغ از التهابات و هیجانات در جهت حل مشکلاتی که الان پیش پای مردم است حرکت کند.

عضو حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه ما در کشور مساله ناگفته ای نداریم، خاطرنشان ساخت: هیچ ناگفته ای که برای نظام افشاگری حساب شود، نداریم و بهتر است که دوستان ما در قوای مختلف به جای اینگونه مطالب به حل مشکلات مردم بپردازند.

نبی حبیبی در ادامه با اشاره به نامه اخیر رییس جمهور به رییس قوه قضاییه، گفت: معتقدم این نامه نگاری اخیر آقای رییس جمهور نیز کار اشتباهی بود. مقام معظم رهبری چند سال پیش با هوشمندی هیات عالی حل اختلاف بین سران قوا را تشکیل دادند.

وقتی تشکیلاتی برای حل اختلافات برپا شد رسانه‌ای کردن اختلافات نه تنها برای کشور فایده ای ندارد که مضر هم است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠٨-١٣٩١, ٢١:۵٨

   

پر مبحث ترین ها