سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

یک فعال سیاسی اصلاح طلب:

شانس عارف از روحانی بیشتر است

نعمیه اشراقی با اشاره به اینکه در صورت حضور کاندیدای اصلاح طلب در دور دوم شانس آنها برای پیروزی زیاد خواهد بود، اظهار کرد: البته شانس اصلاح طلبان مشروط بر این زیاد خواد شد که اصلاح طلبان با صندوق ها قهر نکنند.
مهر: یک فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه اگر اصلاح طلبان با صندوق های رای قهر نکنند شانس زیادی برای پیروزی در انتخابات خواهند داشت، گفت: با توجه به اینکه هشت کاندیدا در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری حضور دارند به احتمال زیاد انتخابات به مرحله دوم کشیده خواهد شد.

نعمیه اشراقی با اشاره به اینکه در صورت حضور کاندیدای اصلاح طلب در دور دوم شانس آنها برای پیروزی زیاد خواهد بود، اظهار کرد: البته شانس اصلاح طلبان مشروط بر این زیاد خواد شد که اصلاح طلبان با صندوق ها قهر نکنند.

وی در توضیح دلیل این اقدام از سوی عده ای از اصلاح طلبان گفت: چون عده ای از اصلاح طلبان اعتقاد دارند اجازه حضور کاندیدای حداکثری اصلاح طلبان داده نشده است، پس نباید در انتخابات شرکت کرد.

شانس عارف پس از مناظره افزایش یافت

اشراقی در خصوص شانس کاندیداهای منتسب به اصلاح طلبان برای پیروزی گفت: شانس محمدرضا عارف به خصوص پس از مناظره جمعه شب افزایش پیدا کرد.

وی با بیان اینکه عارف به دلیل داشتن مدیریت های کلان گزینه مناسبی است، گفت: البته دکتر روحانی نیز به دلیل سابقه درخشانی که در مذاکرات هسته ای داشتند، کاندیدای مناسبی هستند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با اظهار اینکه نظرسنجی علمی و دقیقی نداریم تا بتوانیم با قطعیت بگوئیم شانس کدام کاندیدای اصلاح طلب بیشتر است، گفت: به نظر می رسد در شرایط فعلی دکتر عارف از شانس بیشتری برخوردار باشد.

خاتمی هنوز برای حمایت از کاندیدای خاصی تصمیم نگرفته است

وی با بیان اینکه عارف قصد کناره گیری از انتخابات ندارد، گفت: البته قطعا اگر اجماع میان اصلاح طلبان صورت بگیرد نتیجه مطمئن تری حاصل خواهد شد.

اشراقی با اظهار اینکه گمان نمی کنم آیت الله هاشمی رفسنجانی از کسی در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری حمایت کنند، گفت: آقای خاتمی هم در حال بررسی شرایط است و هنوز برای اینکه از کاندیدای خاصی حمایت کنند تصمیم گیری نکردند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا خاتمی از عارف خواهد خواست که به نفع روحانی کناره گیری کند، بیان کرد: آقای خاتمی چنین درخواستی را مطرح نکرده است و گمان نمی کنم چینین درخواستی مطرح شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠٣-١٣٩٢, ٠۵:٢٣

   

پر مبحث ترین ها