سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

انحصار گرايي مذموم است، بايد وحدت داشته باشيم

رئيس مجلس خبرگان رهبري كانديداتوري خود را احساس وظيفه دانست و از آيت‌الله هاشمي رفسنجاني به عنوان ياور ديرين خود و مبارزه ياد كرد و گفت: از آيت‌الله هاشمي مي‌خواهم همانگونه كه در دوران مبارزه و انقلاب تا كنون با ايشان بوديم، ايشان كما في‌السابق به ما كمك كنند.
به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني مجلس خبرگان، آيت‌الله مهدوي كني رئيس مجلس خبرگان رهبري صبح امروز پس از حضور در جايگاه رياست خبرگان، در سخناني با گراميداشت ياد بزرگان انقلاب، مجاهدان و مبارزان در راه انقلاب به‌ويژه امام خميني (ره) و بزرگداشت خاطره شهدا، با توصيه به تقوا و پرهيزگاري و مكارم اخلاق، حفظ و صيانت از انقلاب را بسيار مهم و خطير ارزيابي كرد.

وي با استناد به آيات قرآني، صبر و مقاومت در انجام وظايف، صبر جمعي در مقابل دشمنان و صبر و تحمل يكديگر را از سفارشات قرآن كريم ذكر كرد و گفت: به رغم اختلاف سليقه‌ها بايد همديگر را تحمل كنيم.

رئيس مجلس خبرگان رهبري، ارتباط با خدا و همچنين ارتباط با ديگران و دوستان را رابطه‌اي سفارشي شده در احكام اسلامي ذكر كرد و گفت: مقام ولايت حفظ كننده و هماهنگ كننده جامعه است.

آيت‌الله مهدوي كني در ادامه تأكيد كرد: انحصار گرايي مذموم است و بايد وحدت داشته باشيم.
وي كانديداتوري خود را احساس وظيفه دانست و از آيت‌الله هاشمي رفسنجاني به عنوان ياور ديرين خود و مبارزه ياد كرد و اظهار داشت: از ايشان مي‌خواهم همانگونه كه در دوران مبارزه و انقلاب تا كنون با ايشان بوديم، ايشان كما في‌السابق به ما كمك كنند.

رئيس مجلس خبرگان رهبري همچنين از نمايندگان مجلس خبرگان، چه آنها كه به ايشان رأي دادند، يا ندادند تشكر كرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-١٢-١٣٨٩, ٢٠:٣٠

   

پر مبحث ترین ها