سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رسایی: 30 دی را تسلیت می گویم

بروز شده : ١-١١-١٣٩٢, ٠٨:٠٢    نسخه چاپی    
ما علی‌رغم اینکه نمایندگان مردم‌ایم فعلا ماموریم که سکوت کنیم تا مباحث به پیش رود.
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: ۳۰ دی روزی که دسترنج دانشمندان هسته‌ای از بین رفت را تسلیت می‌گویم.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی طی تذکری در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) پارلمان گفت: من ابتدا روز سی‌ام دی‌ماه 1392 را تسلیت می‌گویم، روزی که دسترنج و حاصل تلاش دانشمندان هسته‌ای کشورمان متاسفانه به این شکل در حال از بین رفتن است و ما علی‌رغم اینکه نمایندگان مردم‌ایم فعلا ماموریم که سکوت کنیم تا مباحث به پیش رود.

وی با اشاره به موضع‌گیری برخی از دولتمردان درباره سوال نمایندگان مجلس از وزرا اظهار داشت: البته رئیس‌جمهور محترم نیز پس از سوال از وزیر ارشاد گفت، من از کارت زرد نگران نیستم و تاکید کرد که سمفونی تهران را راه می‌اندازیم حتی اگر کارت زرد بدهند؛ مجلس که با سمفونی مشکلی ندارد آن هم وقتی قوانین و مقررات اجرا شود و در چنین شرایطی دیگر نیاز به دادن کارت زرد نیست.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه اطلاعات غلطی به رئیس‌جمهور داده‌اند خاطرنشان کرد: آقای روحانی در دیدار با نمایندگان گیلان گفتند، آنقدر حجم سوالات مجلس زیاد شده است که ما نمی‌رسیم اقداماتمان را اجرایی کنیم.
telegram 19dey.com
علی    1 بهمن 1392 14:49
شما آقای رسائی وقتی می گید تسلیت می گویم بلافاصله بعدش مردم فکر می کنند حتما اتفاق مسرت بخشی در کشور روی داده. بنابراین، امثال شما (به ویژه خود شما) بهتره ساکت باشید تا مردم واقعا بدونن تسلیت باید گفت یا تهنیت!
 • +56
اکبر    1 بهمن 1392 15:12
اصلا تو از انرژی هسته ای چه می دونی که تسلیت می گی!؟ اونوقتی که یه نون سنگک ساده شد 600 تومن و خشخاشی 800 تومن، باید تسلیت می گفتی! البته حق داری چون ظاهرت نه تنها نشون نمیده که سوء تغذیه داری، بلکه بیانگر اینه که عامل این وضع امثال تو بودن!
 • +48
احمد    1 بهمن 1392 15:27
واقعا متاسفم از برخی نمایندگان ملت که ضد ملتند روز جشن ملت عزای انانست
 • +44
حسن    1 بهمن 1392 16:00
تو اصلا فکر هم داری
 • +35
ak    1 بهمن 1392 16:42
ما هم به شماتسلیت میگیم بابت 8سال دشمنی با دنیا که دست آوردش اینه که حالا باید باج بدیم تا حق خودمونو بگیریم دستازاین خوارج نهروان بودن بردارید
 • +37
آرامی    1 بهمن 1392 19:55
جواب خوش خدمتی به دشمنان جز...... نخواهد داشت. و به زودی نهایت تا ۱ سال همه دوستان متوجه خواهند شد. درود به همه دانشمندان این سرزمین
 • -27
آرامی 2    1 بهمن 1392 20:37
شما آقای آرامی مگه اون زمانی که غنی سازی بالای 20 درصد داشتیم دارو مجانی بود یا روغن حیوانی مصرف می کردیم! ضمنا اون 1 سال رو از کجات در آوردی نکنه تو هم هاله نور داری؟
 • +17
منور    1 بهمن 1392 21:24
بله به رفقا تسلیت بگو اونا که با انواع کاسبکاری از بیت المال از طریق رانت و احتکار و ایجاد کمبود های کاذب و جوهای مصنوعی در فضای اقتصادی کشور وموج سواری از نوسانات ارز و طلا و ریال راه صد ساله رو یک شبه طی طریق میکنن و عواید میلیاردی و فوق میلیاردی به جیب میزنن وشما هم بلدوزر جاده صاف کن اونایی واقعا لغو بخشی از تحریم وکم کردن فشار از دوش ملت مقرون به صرفه برای شما نیست چون بساط عیش شما از تورم و گرانی و قحطی جور میشه من مطئنم شهدای هسته ای اون دنیا شما را لعن و نفرین میکنن که آسایش و نجات ملت و کشور را ازخطر جنگ و قحطی و هزار مصیبت دیگر که از سایه سر دولت دلخواه شما بوجود آمده بود را با حرمت شهدای هسته ای متضاد اعلام کرده اید و با ابزار ساختن شهدا و حرمت شما به دشمنان دین وملت حسابی خدمت می کنید .
 • +19
بسيجي    2 بهمن 1392 06:18
خاك بر سر آن موقع كه بنزين شده 700تومان تسليت ميگفتي ..به نظر ميرسد تو شيخ كفن پوش قم .منافعت در روز نامه ات به خطر افتاد پول هاي ميلياردي كه از دولت قبل باچ ميگرفتي دكتر روحاني جلوش را گرفته .
 • +15
اصلان    2 بهمن 1392 11:59
چند نفر تو مجلس هستن که وجودشون واقعا اضافست. از جمله همین آقا! در انتخابات بعدی قیچیتون می کنیم! توشه زمان احمدی نژاد اون موقع به دردتون خواهد خورد. ازین دولت چیزی بهتون نمی ماسه!
 • +5
حسن    2 بهمن 1392 19:30
احسنت حرف دل منو با تمام وجود زدی .
 • +4
ابوالضل غیاثی    4 بهمن 1392 08:36
آقایی که با کمتر از 10درصد آرا به مجلس رفتی ،ما هم به شماتسلیت میگیم بابت ۸سال دشمنی با دنیا و8سال ایجاد مشکل برای ملت بزرگ ایران که سال های سال باید آقای روحانی و دوستانش زحمت بکشن تا بتوانند مشکلات را برطرف کنند.
 • +8
نااشنا    4 بهمن 1392 11:38
برادری که صدات از جای گرم بلند میشه از زمان روی کارآمدن روحانی چی ارزون شده که زیادی هارت و پورت می کنی فقط به انژی هسته ای دلمون خوش بود که دست روحانی درد نکنه اون رو هم مثل دوره خاتمی به تعلیق در آورد تو زخمت نکشیدی بدونی انژی هسته ای چیست و خون شهدا و خانواده شان چطوری پایمال می شود تو به نان گرون شده اعتراض داری خانواده های که شهید دادن به خونشان اعتراض نمی کنند بلند شو برو مناطق مرزی با گروهک ها روبرو شو بدون گرونی در برابر شهید کردن برادران نظامی که موی کثیفشون از شما پاکتره چه جوری برای کشور جان می دهند اونوقت که پا برهنه می دوی میگی حرف اضافی زدم
 • -6
احمد    5 بهمن 1392 23:24
نااشنا,
ا امثال تو آنارشیستی عمل می کنن تا یه عده کیف کنن! ضمنا تاریخ مصرف حرفات دیگه تموم شده چون امثال تو لوثش کردن!
 • -1
عباس    6 بهمن 1392 20:44
نااشنا,
آگه نون واسه خوردن نباشه میخوای انرژی هسته ای قورت بدی
 • +3
گرسنه    6 بهمن 1392 21:58
شنیدم هرکس انرژی هسته ای !!! با نون بخوره بعد یک هفته می میره . من که دوست دارم فعلا زنده بمونم ( البته اگه خدا بخواد ) پس نون خالی میخورم و سراغ انرژی هسته ای نمیرم .
 • +4
شادفر    10 بهمن 1392 23:21
گرسنه,
شما حق نداری انرژی هسته ای رو تمسخر کنی! این دستاورد حاصل خون شهدای هسته ای هست! توبه کن!
 • -2
شهروند    15 بهمن 1392 13:30
انرژی هسته ای هم شده دکان بعضیها که از خون شهیدان هم براش مایه می ذارن. آخه خون شهدای هشته ای چه ربطی به غلظت غنی سازی داره؟
آخه تعلیق 20 درصد که تو زمان جلیلی هم از مباحثی بود که دائم می گفتند جای مذاکره داره؟ این آقایون دلشون خونه که چرا بحث هسته ای به دست خودشون حل نشده و درد دیگه ندارن
 • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 18
همه مطالب تاریخ: ١-١١-١٣٩٢, ٠٨:٠٢

   

پر مبحث ترین ها