سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

روزی که احمدی نژاد از حاکمیت اخراج شد

از 15 بهمن 1391 ، احمدی نژاد و احمدی نژادی ها دیگر جایی در حاکمیت نخواهند داشت. اراده آنان دیگر معطوف به قدرت نیست که اگر هم باشد ، با کارت قرمزی که در جیب دارند از دور برگشت به طور دائمی محروم شده اند .
عبدالرضا داوری از نزدیکان احمدی نژاد و مشایی در روز سه شنبه (15 بهمن) و همزمان با سالروز یکشنبه سیاه (روز استیضاح وزیر کار دولت دهم در مجلس) مطلب زیر را در صفحه فیسبوک خود منتشر کرده است.

روزی که احمدی نژاد از حاکمیت اخراج شد
15 بهمن 91 روزی عادی نبود. پروژه اخراج دکتر احمدی نژاد از حاکمیت پس از حدود دوسال ، در این روز به ثمر نشست. از 15 بهمن 91 تا 11 مرداد 92 احمدی نژاد عملا از ریاست جمهوری خلع شد. اقدامات احمدی نژاد خلاف شرع و اخلاق و قانون معرفی شد و در هیچ یک از سفرهای خارجیش پس از 15 بهمن 91 - به جز معدودی از معاونانش ، نماینده هیچ نهاد و شخصیتی به بدرقه و استقبالش نرفت. احمدی نژاد ساختار حقیقی قدرت و مناسبات و تعاملات نهادینه شده در آن را که محصول 24 سال تدبیر و اعتدال مصلحت شناسان حاکم بود را ناعادلانه و غیرمردمی تشخیص داد و برآن شورید تا ساختاری عادلانه تر و مردمی تر ظهور کند که البته هزینه این اراده اش را با کارت قرمز پرداخت کردند. از 15 بهمن 1391 ، احمدی نژاد و احمدی نژادی ها دیگر جایی در حاکمیت نخواهند داشت. اراده آنان دیگر معطوف به قدرت نیست که اگر هم باشد ، با کارت قرمزی که در جیب دارند از دور برگشت به طور دائمی محروم شده اند . احمدی نژادی ها از حوزه قدرت به حوزه اجتماعی بازگشته اند و در انتظار بهارند.

روزی که احمدی نژاد از حاکمیت اخراج شد
telegram 19dey.com
حسن زاده    16 بهمن 1392 18:04
احمدی نژاد را به تاریخ بسپارید
  • -2
حرف حساب    16 بهمن 1392 21:11
باید به طور کامل پاک شود
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 2
همه مطالب تاریخ: ١۶-١١-١٣٩٢, ٠١:۵۴

   

پر مبحث ترین ها