سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مسوول برگزاری مراسم تقدیر از احمدی نژاد در دانشگاه آزاد چه می‌کند؟

جالب است که افرادی که تا دیروز جز مخالفان سرسخت آیت الله هاشمی رفسنجانی محسوب می شدند اکنون با تغییر مدیریت دانشگاه آزاد و بازگشت آن به مسیر اعتدال همچنان سعی در حفظ صندلی مدیریت خود دارند و خم به ابروی خود نمی آوردند.
مدیر کل دفتر اسناد و مدارک دانشگاه آزاد اسلامی که سال گذشته از سوی فرهاد دانشجو به این سمت منصوب شده بود همچنان در دانشگاه آزاد اسلامی مسوولیت دارد.
مسوول برگزاری مراسم تقدیر از احمدی نژاد در دانشگاه آزاد چه می‌کند؟

به گزارش روز نو، حسین عبدلی که از تیر ماه 91 وارد دانشگاه آزاد شد در دوره مدیریت جدید هم همچنان صندلی مدیریت خود را حفظ کرده است .

این در حالی است که حسین عبدلی از افراد مخالف آیت الله هاشمی و از نیروهای نزدیک به احمدی نژاد محسوب می شود .بطوریکه عبدلی مسوول برگزاری مراسم تقدیر و قدردانی از محمود احمدی نژاد در مسجد نارمک بود و تصاویر وی در کنار احمدی نژاد در رسانه ها هویدای این موضوع است.
مسوول برگزاری مراسم تقدیر از احمدی نژاد در دانشگاه آزاد چه می‌کند؟

جالب است که افرادی تا دیروز جز مخالفان سرسخت آیت الله هاشمی رفسنجانی محسوب می شدند اکنون با تغییر مدیریت دانشگاه آزاد و بازگشت آن به مسیر اعتدال همچنان سعی در حفظ صندلی مدیریت خود دارند و خم به ابروی خود نمی آوردند.

مشخص نیست که چرا این افراد که خود را پای بند به اصولشان می دانند و مشی و جریان فکری آیت الله هاشمی را قبول ندارند همچنان در دانشگاه آزاد حضور دارند!
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-١٢-١٣٩٢, ١٠:۵٨

   

پر مبحث ترین ها