سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حسینیان: آقای روحانی کلید چوبی در قفل‌آهنی می‌چرخانید

بروز شده : ٢-٠٢-١٣٩٣, ١٣:٣١    نسخه چاپی    
شما مدعی هستید که دولت تدبیر هستید و تحریم ها ترک برداشته است. وزیر نفت شما می گوید فروش نفت دو برابر شده است و وزیر اقتصاد می گوید درآمدهای مالیاتی افزایش پیدا کرده است. باید مشکلات کم می شد اما ارز گران شده اس
یک عضو جبهه پایداری مجلس با اعتراض به برگزاری جشن روز مادر توسط همسر رییس جمهور اظهار کرد: جشن هنر شیراز هم در ابتدا با هدف توجه به موسیقی سنتی ایجاد شد و بعد از آن سر از ناکجاد در آورد.

به گزارش ایسنا، روح الله حسینیان نماینده مردم تهران و از اعضای جبهه‌ی پایداری در نطق میان دستور امروز خود، با اعتراض به برگزاری جشن روز مادر توسط همسر رییس جمهور اظهار کرد: اعتراض جدی من به دخالت همسران مقامات در کارها است، همسر رییس جمهور اگر می خواهد جشنی برگزار کند، آن را در خانه خودش که هم بزرگ است و هم جادار برگزار کند؛ نه در کاخ‌هایی که متعلق به مردم است.

وی با بیان این که سلوک حضرت فاطمه(س) با آواز و رقص تناسب ندارد، ادامه داد: باید با بدعت گذاری ها مقابله شود، قبلا هم در دولت هایی بودند کسانی که تلاش کرده اند والاحضرت ها را برگردانند اما مردم با حضورشان پای صندوق های رای به آن ها پاسخ دادند.رییس جمهور نباید اجازه بدهد که همسران مقامات از امکانات دولتی برای احیای سنت های جاهلی استفاده کنند.

حسینیان در بخش دیگری از نطق میان دستور خود ، با انتقاد از کسانی که به بیان او« می گویند چرا در دولت قبلی سکوت کرده بودید و حالا مرتب سوال و انتقاد از دولت می‌کنید»، گفت: این موضوع در مورد شما هم صادق است که در دولت قبلی با کوچک ترین موضوعی حتی رییس جمهور را به سوال می کشیدید و حالا اجازه هیچ انتقادی نمی‌دهید و در مقابل بدعت ها سکوت می کنید و با طرح سوال مخالفت می کنید.

این عضو جبهه پایداری خطاب به رییس جمهور اظهار کرد: آقای رییس جمهور شما گفتید که در ۱۰۰ روز اول کارتان، تحول اساسی در کشور ایجاد می کنید و گفتید که مشکلات کشور ۲۰ درصد ناشی از تحریم ها و ۸۰ درصد ناشی از سوءمدیریت است؛ حالا ۹ ماه است که شما مسوولیت به عهده گرفته اید، چه تحول اساسی در کشور ایجاد کرده اید؟ گرانی همچنان ادامه دارد، کارخانه ها هنچنان تعطیل می شوند و بیکاری به مردم دندان نشان می دهد.

حسینیان ادامه داد: شما مدعی هستید که دولت تدبیر هستید و تحریم ها ترک برداشته است. وزیر نفت شما می گوید فروش نفت دو برابر شده است و وزیر اقتصاد می گوید درآمدهای مالیاتی افزایش پیدا کرده است. باید مشکلات کم می شد اما ارز گران شده است و دولت بر خلاف قانون ۴.۱ میلیارد دلاری که قرار بود به حساب بانک مرکزی وارد شود، آن را وصول شده تلقی کرده است و از بانک مرکزی خواسته است که برای جابه جایی آن اقدام کند.

نماینده مردم تهران با بیان این که روحانی کلید چوبی در قفل آهنی می چرخاند یا این که کلید را اشتباه می چرخاند، گفت: قرار بود چرخ زندگی مردم بچرخد و چرخ سانتریفیوژها هم بچرخد اما الان چرخ زندگی مردم مثل قبل می چرخد چه بسا اوضاع بدتر هم شده است اما آنچه لنگ است و منتظر دستور توقف، چرخ سانترفیوژهاست. لبنیات بر سر سفره مردم مستضعف کم شده است. قرار بود پاسپورت ایرانی را محترم کنید اما پاسپورت سیاسی هم از احترام افتاد و کار به جایی رسیده است که آمریکا نماینده ما برای حضور در سازمان ملل را نمی پذیرد.

وی با اشاره به اجرای طرح هدفمندی یارانه ها گفت: شما پرداخت یارانه را گدا پروری می دانستید اما همان مردم را برای گرفتن یک سبد کالا به صف کردید و بعد دوباره برای ثبت نام یارانه آن ها را به صف کرده اید. حالا هم می خواهید به حساب های آن ها سرک بکشید؛ به جای این کارها جلوی ولخرجی‌ها را بگیرید، آقای رییس جمهور بدون استخر هم می شود کشور را اداره کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٢-١٣٩٣, ١٣:٣١

   

پر مبحث ترین ها