سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دماوند فعال نشده/بخاری که از کوه دماوند مشاهده می‌شود طبیعی است

بروز شده : ٢-٠٣-١٣٩٣, ١٧:۴٨    نسخه چاپی    
بخاری که از کوه دماوند مشاهده می‌شود طبیعی است و خاکستری از کوه مشاهده نشده است و بر اساس بررسی‌های صورت گرفته آتشفشان دماوند فعال نشده است.
استاندار تهران گفت: آتشفشان کوه دماوند فعال نشده است و بخارهایی که از این کوه مشاهده می‌شود، طبیعی است.

سید حسین هاشمی درباره احتمال فعال شدن آتشفشان دماوند با توجه به زلزله‌های دو ریشتری که در این منطقه رخ داده است، اظهار داشت: بخاری که از کوه دماوند مشاهده می‌شود طبیعی است و خاکستری از کوه مشاهده نشده است و بر اساس بررسی‌های صورت گرفته آتشفشان دماوند فعال نشده است.

وی ادامه داد: زلزله‌هایی که در دماوند و فیروز‌کوه رخ می‌دهد زلزله‌های یک و دو ریشتری است و خسارت خاصی را نیز به دنبال نخواهد داشت بلکه این زلزله‌های کوچک موجب می‌شود که زلزله‌هایی با ریشتر بالا در این دو شهرستان اتفاق نیفتد.

استاندار تهران در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا آمادگی لازم را برای بحران‌های طبیعی در استان تهران دارید، گفت: مدیریت بحران استان تهران این ‌آمادگی را دارد که در جهت پیشگیری از بحران و مقابله با آن اقدام کند و وزیر کشور نیز در بازدید اخیر از مرکز مدیریت بحران استان تهران مقرر شد 20 هکتار زمین برای تجهیز و آماده نگه داشتن وسایل و تجهیزات مدیریت بحران استان تهران اختصاص دهد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٣-١٣٩٣, ١٧:۴٨

   

پر مبحث ترین ها